RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada kırmızı koltuk görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyasında evinde kırmızı koltuk gören kişi eşi ile muhabbeti bol olur ve aile saadetine huzuruna ve güzel bir yuvaya sahip olur. Kırmızı koltuk genellikle kısa süreli makam ve mevki anlamlarına da gelmektedir. Kırmızı bir koltuğa oturan kişi geçici bir mülk edinir veya sonradan ayrılacağı önemli bir işe girer. Rüyada işyerinde kırmızı bir koltuğu olduğunu gören kimsenin tüm işi hayırlı sonuçlara ulaşır. Bu rüya istediğiniz başarıları kazanıp büyük bir mevkiye geleceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada kırmızı koltukta oturmak sıkıntıdan kurtulup ferahlamaya veya büyük bir aşk ilişkisine yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Bir Koltukta Oturmak

Rüyada kırmızı bir koltuğu olduğunu ve onda oturduğunu gören kimsenin hayatı değişir ve yaşamında yeni gelişmeler meydana gelir. Evde görülen kırmızı koltuk genellikle aile hayatına, çocuğa ve evlilik gibi önemli hadiselere yorumlanmaktadır. İş yerindeki kırmızı koltuk ise çalışma hayatınızda meydana gelecek gelişmelerdir. Buna göre kişi kırmızı koltuğu nerede görmüşse orası ile ilgili bazı hadiseler yaşar. Rüyada kırmızı bir koltuğun kırıldığını görmek ya aile problemlerine ve eşler arasındaki kavgalara veya işinden ayrılmaya ve yeni bir meslek edinmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada görülen koltuk genellikle devlet işine ve memuriyete, sınavlarda başarılı olmaya, önemli bir mevkiye gelmeye, yöneticilik gibi pozisyonlara, kişinin değerli çalışmalar yapmasına, eşine ve ailesine, yapacağı işlere, işyerine, patronuna ve sorumlu olduğu kişilere yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda karakterinizle çevrenizde dikkat çektiğinize ve insanların saygısını kazandığınıza işarettir.

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırmızı koltuk görmek, kişinin sahip olmak istediği makamın bir sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında hırslıdır ve çalışmaları ile başarılı olmayı arzulayan, güçlü bir kişiliğe sahiptir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gizem (08 Ağustos 2015 saat: 13:25)

  ‘yolda yanımda biriyle yürüyordum sokakta bir adamın gri ve büyük atı doğuruyordu ama hiç kan yoktu ,sonnra at bizim arkamızdan koşarak geliyordu sonra biz bir konsere gittik , ben kırmızı bir plastik koltuğa , arkalarda bir yerlere oturdum en sevdiğim arkadaşım yanımdaydı.arkamda ise beni seven çocuk vardı .arkadaşım dedi ki saçının perdesi bozulmuş beni seven çocuk ile (gerçek hayatta da seviyor)saçımı düzelttiler.’ama saçının perdesi bozulmuş derkenkulağımın yanında ki saçı düzeltti perde ne anlamdaydı bilmiyorum.’ biraz değişik bir rüya,şimdiden cevapladığınız için teşekkürler.

 2. fatma (24 Mayıs 2015 saat: 08:37)

  Merhaba. Kimin oldugunu bilmedigim kerpic bir evin ust katindayim. Evin tahtadan tabani var. Nasil oluyor bilmiyorum ama yerdeki bi musambayi kaldiriyorum o musambanin altina denk gelen yer kadar taban yok. O bolumun ustundede kirmizu bir koltuk var. Bi an telasa kapiliyorum. Orayi gormeyen biri asagi dusup olebilir die. Pencereden bakiyorum. Eski calistigim okulun muduru ve yaninda cocuklarla beraber o eve geliyorlar. Hemen yanlarina kosuyorum. Tabana aklim takiliyor. Cunku orasi tamir olmadi.Gelislerinin mutlulugunu bu yuzden yasayamiyorum. Tesekkur ederim :)

 3. arzu (31 Mart 2015 saat: 13:43)

  los bir evdi ve duvarlar gri renk. . Evin genis salonun kapisindan girince sag tarafta kirmizi koltuk ama renk o kadar canliydiki yastiklari uzerinde kirmizi pullar vardi esim koltukta oturmus bende yanina oturdum salonu camina bakiyoduk kucucuk ve kirik bir cami vardi disarisi kalabalikti disardan biri eline uzatarak perdeyi kapatti ve uyandim

 4. hazal (01 Kasım 2014 saat: 12:00)

  rüyamda odamda oturuyorum ablam beni salona yanına çağırıyor salona gittiğimde babam yeni kırmızı koltuk takımı almış ve eski koltuk takımımızda kırmızı görüyorum oradan çıkıyorum arkadaşımla buluşmaya gidiyorum bir mekanda oturuyoruz baklava yiyorum o kadar fazla yiyorum ki midem bulanıyor artık oradan da çıkıyorum bir yokuş var bakıyorum yokuş engebeli yakın komşumuz elinde çocuğuyla giderken yoruluyor benden battaniye istiyor battaniyeyi almaya giderken babam geliyor biraz karışık bir rüya ama yorumlar mısınız? şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,