RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek

Rüyada kırmızı kurdele görmek, yakın zamanda rüya sahibinin bir bağlılık yaşayacağına eğer evli değilse güzel bir aşk ilişkisine gireceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına işrettir. Rüyada kırmızı kurdele takan kimsenin bir kızı olur. Bazı durumlarda ise bu rüya iffetli ama cazibeli ve güzel bir kadına işaret etmektedir. Rüyada kırmızı kurdele ile saçlarını bağlayan evlenir ve kendisine çok başlı bir eşi olur. Rüyasında kırmızı kurdeleyi başka birisinin kafasında görmeniz, o söylenen tabirin o kimse için geçerli olmasına delalet eder.

Rüyada Kırmızı Kurdele Satın Almak

Rüyada kırmızı kurdele satın alan kimse, bir gönül ilişkisine girer. Bu rüya bazen de mal ve mülk edinmeye ve mali sorunlarınızdan kurtulmanıza işarettir. Rüyasında kırmızı kurdele satmak, uzun süredir platonik olarak sevdiğiniz birisine ilan-ı aşk edeceğinize, yakında bir sevgilinizin olacağına veya evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Renkli Kurdele Görmek

Rüyada görülen kurdele genellikle renklerine göre yorumlanmaktadır. Rüyada siyah kurdele gören kişi, sonu hüsranla bitecek bir aşk yaşar. Yeşil kurdele takmak, kişinin maneviyatının yükselmesine, ahlaklı ve dürüst bir kimse ile evlenmesine; sarı kurdele güçsüzlüğe ve hastalığa; mavi kurdele bir müjdeye, güzel bir haber almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kurdele Takmak

Rüyada kurdele takmak, rüya sahibinin yaşayacağı güzel ve olumlu gelişmelere işarettir. Bu rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir kişiden menfaat görür. Aynı zamanda mali durumunuzun düzelmesine ve iş hayatınızda istediğiniz sonuçları almanıza yorumlanmaktadır. Rüyada başkasına kurdele takmak, gördüğünüz kimseye yapacağınız bir iyiliğe işaret eder.

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırmızı kurdele, rüya sahibinin cazibeli ve gösterişli bir insan olduğuna ve psikolojik olarak da insanları etkilemeyi sevdiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. kübra battal (07 Mayıs 2016 saat: 20:32)

  merhaba. benim annem bir rüya görmüş bana anlattı; (ismi: sultan) rüyasında kırmızı kurdele ‘de dizili yaklaşık 10 tane altın varmış. Ayrıca; halam anneme, yenge; bu altınlar senin diyerek vermiş ve annem de altınları kendi boynuna takmış. Ayrıca; (geçen sene) ölmüş olan babaannem ile annem yufka ekmek açıp pişirmiş.(annem açmış ve babaannem pişirmiş.)
  yorumunuzu bekliyorum. şimdiden teşekkürler. :)

 2. ayse (15 Aralık 2014 saat: 12:25)

  merhaba ,bizim evdeydik bizi ayaga kaldırdılar ve söz kesilceğini söylediler ve şuanki sevgilimle söz kesildi kırmızı kurdele ile dans etmemiz istendi yüzüklerimizi taktık ve dans ettik ve herkes bize bakıyordu
  rüyam bu şekildeydi . teşekkürler

 3. hayriye (02 Ağustos 2014 saat: 12:15)

  slmlar rüyamda benim işimle bağlantılı bi erkek arkadaşla beraber kiralamak üzere ev bakıyorduk.bu rüya bu şekilde bitti.daha sonra bu erkek arkadaşın çalıştığı iş yerinde ikiye ayrılmış bi topluluk var diğer grubu çağırıp herkese çiçek verdiler benide başka bi yere çağırıp boynuma kırmızı kurdela taktılar ayrıca başarı belgesi verdiler.bu şekilde teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,