RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Mercimek Görmek

Rüyada kırmızı mercimek görmek, genellikle iyiye ve hayırlı olana yorulmaktadır. Birçok alimin ortak görüşüne göre kırmızı mercimek tüm hastalıklardan şifa bulmaya, kederlerden ve üzüntülerden kurtulmaya, mutlu ve mesut geçecek bir ömre işarettir. Çok nadir olarak bazı alimler kuru mercimeği üzüntü ve keder olarak yormuşlardır. Ama genel itibariyle iyi bir rüya olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada Kırmızı Mercimek Pişirmek

Rüyada pişirilen kırmızı mercimek, ev hanesine inecek bereketin ve bolluğun sembolüdür. Bu nedenle rüya sahibi, o yılı oldukça güzel, bolluk içinde geçirir. Rüyayı gören kişi, o seneki fırsatları iyi değerlendirilip, bereket ve geniş rızıktan tasarruf etmeli ve para biriktirmelidir. Maddi imkanların yanında bazen de böyle bir rüya, kişinin maneviyata yönelmesine, hatalardan dönmesine ve tüm sıkıntılarından kurtulmasına da işaret olabilmektedir.

Rüyada Kırmızı Mercimek Yemek

Rüyasında kırmızı mercimek yiyen kişi hiç ummadığı yerlerden eline para geçer ve oldukça rahat, geniş ve güzel bir rızka sahip olur. Eğer bu rüyayı görenin çeşitli sıkıntıları varsa tez zamanda kendisine ulaşan yardımlar aracılığıyla tüm sıkıntılarından, kederinden ve üzüntüsünden sıyrılarak rahata kavuşur. Aynı zamanda bu rüya kişinin önüne çıkan kısmetler sonucunda elde edeceği büyük mükafatlara da yorulabilmektedir.

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Mercimek gerçek hayatta da bir şifa kaynağı ve oldukça yararlı bir besin olmasından dolayı kırmızı ve yeşil mercimek her ne şekilde görülürse görülsün daima hayra, iyiliğe ve güzelliğe yorulmaktadır. Rüyada yeşil mercimek de bu nedenle kişinin tüm hastalıklarından kurtulmasına, hastanede bulunan hastalar için en yakın zamanda iyileşerek oradan çıkmaya, maddi ve manevi rahatlığa işarettir. Bazı alimler için yeşil mercimek yine takvaya, kullukta derecenin yükselmesine ve güzel geçimli bir dünya ve ahret hayatında delalet olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!