RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Oje Görmek

Rüyada kırmızı oje görmek, bir kadın amirle çalışmaya, kişinin estetik bakış açısını geliştirecek fırsatlar bulmasına ifade edilir. Genç kişiler için eğitimlerini güzel sanatlarda, sinema veya televizyon gibi bölümlerde sürdüreceklerini bildirir. Bekar kişiler için güzelliklerinden etkilenecekleri, ayakları yere basan, çalışan ve belli bir kariyere sahip olan kısmetleri olacağını, ani başlayan bir ilişkinin kısa süre sonra evlilikle noktalanacağını bildirir. Aşk evliliği kadar baskın bir kadınla yaşayacak olmanın da alameti olan rüya, rahat ve lüks içinde yaşanacağının ipuçlarını verir. Kırmızı oje özel hayattaki mutluluğu, sağlığın uzun yıllar sıkıntısız devam edeceğini ve kişinin yıpranmadan, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayarak bu hayattan göçeceğinin de tabiridir.

Rüyada Kırmızı Oje Sürmek

Kendini ortaya çıkarmak, yeteneklerini insanlara sunarak saygı görmek arzusunda olmak demek olan rüya, kişinin amacına uygun hareket etmesi halinde tüm rüyalarının gerçeğe dönüşeceğini delalet eder. Bir kadının kırmızı oje sürmesi hayırlı bir eşe işaretken, bir erkeğin tırnaklarına kırmızı oje sürmesi ise, kendisine baskı yapan, sürekli şikayet eden, aşırı eleştirel ve dominant bir bayanla hayatını birleştireceğine yorumlanır. Karşı cinsle yaşanacak bir çatışmanın da habercisi olan rüya, iş yerinde bayanlar tarafından dışlanmak, kıskanılmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Kırmızı Oje Almak

Önemli işlerde söz sahibi olmak ve bu işlerde alınan görevleri yerine layıkıyla getirmek demektir. Rüya sahibine sunulacak bir projenin iş hayatını tamamen değiştirecek güzel fırsatlara neden olacağını, kişinin bugüne kadar ortaya koyamadığı becerilerini daha rahat göstereceğini, çalışma hayatındaki mutluluğu ve para konusunda rahat etmeyi delalet eder.

Rüyada Kırmızı Oje Görmenin Psikolojik Yorumu

Şehvetin, aşırı tutkulu oluşun ve dişiliğin sembolü olan rüya, özellikle bayanların kendilerini dış görünüşleriyle ifade etmek istediklerini, karşı cinsi etkilemekten dolayı yaşanan mutluluğu bildirdiği gibi, kendinden emin olmak, narsist bir kişiliğe sahip olmak şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!