RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Örtü Görmek

Rüyada kırmızı örtü görmek, evli kimseler için kalabalık ve neşeli misafir ağırlamaya, yetişkin çocuğu olanlar için onları baş göz etmeye, kırmızı masa örtüsü görmek evlilikte düzenli bir gelir sahibi olmaya ve aile içinde her zaman sadakat olacağına alamettir. Kırmızı baş örtüsü görülür ise bekarların evleneceğine ya da yakın zamanda kına gecesi olacağına delalettir. Kırmızı örtü gören erkekler bekarlarsa işveli bir genç bayan ile evlenirler.

Rüyada Kırmızı Örtü Almak

Ev almaya ve kişinin parasal açıdan gösterişi sevdiği için lüks şeylere yöneldiğine yorumlanır. Kırmızı örtü aynı zamanda başkasının günahını almaya ve her yerde sürekli olarak insanların arkasından atıp tutmaya, sevilmeyen ve çevresi tarafından istenmeyen birisi olunacağına işaret eder. Kırmızı örtü aldığını gören kişiler iş yerlerinde acımasız bir ortamda çalışmak zorunda kalırlar ve haklarını alamazlar. Yeni kırmızı örtü alanlar maddi değeri yüksek eşyalara sahip olur veya altın, gümüş, pırlanta gibi ziynet eşyalarına yatırım yaparlar.

Rüyada Yırtık Kırmızı Örtü Görmek

Özellikle bekar ve evlenme aşamasında olan kişilerin yaşanacak tatsız olaylar neticesinde evlenmekten vazgeçmeleri, son anda nikah masasından dönmeleri şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin muradına ermesi için engeller olduğuna, sevdiğine kavuşamamaya ve hasret çekmeye de alamettir. Yırtık kırmızı örtü girişilen işlerdeki başarısızlıklara, nazara gelmeye, her konuda türlü aksilikler yaşamaya tabir edildiği gibi, aynı zamanda evli olan kişilerde uzun süren tartışmalı bir ortamın varlığına, eşlerin birbirlerine sürekli kırıcı konuşmalarda bulunacağına ve bir süre ayrılık kararı alınacağına da yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Örtü Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsellik ile ilgili tabulaşmış düşüncelere sahip olmanın, yaşamak istediklerine gem vurmanın ve başkalarını yargılarken aslında onların yaşadıklarını tecrübe etmek istemenin ifadesidir. Kişinin içinde engel olmaya çalıştığı cinsel dürtülerine, karşı cinse dair duygularını ve isteklerini kolay ifade edememe durumuna da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!