RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Örümcek Görmek

Rüyada kırmızı örümcek görmek, bir uyarı olarak düşünülmelidir ve bu sıralarda tanışılan kimselere dikkat etmek gerektiğine yorumlanır. Kızgın sözler sarf eden arkadaşları veya sevilen kimselerden kalp kırıklığına neden olacak davranışlar görmeyi tabir eden rüya, kişinin maddi ve manevi açıdan sınava tabi tutulacağını, pek çok olayla sınanacağı bir dönemden geçeceğini ve sabrını yüksek tutmasında fayda olacağını işaret eder. Kırmızı örümcek laf taşıyan, rüya sahibinin kuyusunu kazan, mutluluğunu istemeyen eski bir düşman olarak da görülebilir. Özellikle fitne ve fesadı seven bayanlara karşı mesafeli bir tutum sergilemek gerektiğini, kimseye açık vermeden hareket etmenin önemini vurgularken, iş alanında kişinin yerinde gözü olan bayanların var olduğunu da hatırlatır.

Rüyada Kırmızı Örümcek Isırması

Bir kadın tarafından zarara uğratılmak, para kaptırmak, mücadele içinde geçecek günler yaşamak anlamındadır. Düzenbaz insanlarla arkadaşlık kurulduğuna ve bu kimselerin ilerleyen günlerde rüya sahibine pek çok konuda zarar vereceklerine, ahlaktan yoksun kişiler nedeniyle kişinin cemiyet hayatında da bozulmalar görüleceğine yorumlanır. Kendinden kaynaklanmayan ama başkalarının neden olduğu sorunlarla uğraşmak zorunda kalmanın tabiridir.

Rüyada Kırmızı Örümcek Öldürmek

Kişi hakkında gıybet yapan ve sürekli kuyu kazan birini yaptıklarına pişman etmek ve bu kimsenin kendisinden özür dilemesini sağlamak demektir. Kırmızı örümcek yiyen kişi belalı, ahlaksız bir kadından kurtulur ve çevresini değiştirir. Hilekar kişilerden kurtulmak, yalancı insanlardan uzaklaşmak ve dedikoduların önünü kesmek manasına gelir. Kırmızı örümcek öldüren kişi tuzaklara düşmez ve hak yolundan ayrılmadığı için günah da işlemez.

Rüyada Kırmızı Örümcek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çekindiği, aklına geldikçe huzursuzlandığı bir kadının varlığını bildirir ve özellikle geçmişte bir paylaşıma sahip olunan bu kişiden uzak kalmak istemek ama aynı zamanda onun çevresinde dolaşmak anlamındadır. Çelişkili ilişkileri ve kişinin tutarsız davranışlarını da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!