RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk görmek, heyecan verecek, kalbin adeta yerinden çıkacakmışcasına hızlı çarpmasına neden olacak, rüya sahibinin hayatın renklerini fark etmesini sağlayacak duygular yaşanmasına işaret eder. Tabir yerindeyse eğer, kış ortasında baharı yaşamak anlamına gelir. Rüyada kırmızı renk, rüya sahibinin yüreği olarak değerlendirilir. Kişi, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceği kadar güzel bir sevdaya tutulacak ve bugüne kadar hiç kimseye hissetmediği kadar özel duygular hissedecektir. Bu seferki sevda diğerlerinden farklı olacak ve rüya sahibinin neredeyse gözünü kör edecektir diye tabir edilir. Rüyada kırmızı renk görmek ayrıca rüya sahibini çok kızdıracak ve biri ile yumruk yumruğa getirecek kadar hararetli bir olay yaşanacağına delalet eder. Rüyada kırmızı renk görmek öfkeyi işaret eder.

Rüyada Kırmızı Renk Elbise Görmek

Rüya sahibinin gönül işi olarak değerlendirilir. Yeni ve güzel bir hikâye başlıyor demektir.

Rüyada Kırmızı Renk Çarşaf Görmek

Eşlerin heyecanına, birbirlerine olan büyük aşkına ve birbirlerine olan bağlılığına delalet eder. Rüyada kırmızı renk çarşaf görmek, evli çiftler arasındaki uyuma ve sevgiye yorulur. Bu kişiler birbirlerini ölene kadar büyük bir tutku ile seveceklerdir ve hayırlı evlatlara sahip olacaklardır.

Rüyada Kırmızı Renk Ayakkabı Görmek

Rüyada kırmızı renk ayakkabı görmek ya da giymek iyi değildir. Rüya sahibinin hastalanmasına ya da zor bir durumla karşı karşıya gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Renk Halı Görmek

Rüya sahibinin hayallerinin, isteklerinin ve planlarının kendisinin hesap ettiği ve kendini beklemek için hazırladığı zamandan daha çabuk gerçekleşeceğine ve kendisine de büyük bir sürpriz olacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Renk Kazak Görmek

Rüya sahibinin aşkına karşılık bulması anlamına gelir. Rüyasında kırmızı renk kazak gören kişi büyük saadet yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!