RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek, kadın için iyi bir eş olarak, eşine güzel hareketlerde ve davranışlarda bulunmasına ve kadın için çekiciliğe ve güzelliğe işarettir. Rüyasında dudağına kırmızı ruj süren kadın eğer bekarsa yakın zamanda istediği gibi birisi ile evlenir ve mutlu olur. Böyle bir rüya sizi çok sevecek ve hayat boyu size sadık kalacak bir eşinizin olmasına yorumlanır. Evli kadınlar içinde bu tabir kocaları için geçerlidir. Bir erkeğin dudağına kırmızı ruj sürmesi, değer kaybetmesine, itibarsızlaşmasına, kendisinden beklenmeyecek davranışlarda bulunmasına işaret eder. Rüyada ruj süren kimse, yeni bir gönül ilişkisine girer; çünkü bu rüya aşık olmaya da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ruj Satın Almak

Rüyada ruj satın alan kişi, hayatında yeni bir sayfa açarak özellikle özel yaşamında birtakım değişikliklere gider. Rüyada satın aldığı ruju sürmek, evliler için mekan değişikliğine, hayatlarında gerçekleşecek önemli gelişmelere; bekarlar için mutluluğa, huzura, evlenmeye veya nişanlanmaya işarettir.

Rüyada Renkli Ruj Görmek

Rüyada görülen ruj genellikle rengine göre yorumlanmaktadır. Kırmızı entrikalarla dolu bir gönül ilişkisine, çok fazla âşık olmaya ve sevilmeye yorumlanır. Sarı ruj kısa süreli bir rahatsızlık geçirmeye, soğuk algınlığına ve depresyona; yeşil ruj fıtratınızı değiştirmenize, yeni bir başlangıç yapmanıza, manevi anlamda kendinizi geliştirip dünyevi zevklerden uzaklaşmaya; mor ruj, iş hayatında önemli gelişmelere; mavi ruj, hamileler için güzel bir kız çocuğuna veya bekarlar için yakında evlenip çocuk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kırmızı ruj süren kişi, çevresine neşe saçan, güler yüzlü, arkadaşları ile iyi geçinen ve oldukça sosyal, süsüne ve zevkine düşkün, kıyafete ve kozmetiğe para harcayan hayat dolu bir kimsedir. Bu rüya iç dünyanızdaki renkliliği, dolu doluluğu ve yaşama sevincini yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Guler (28 Temmuz 2016 saat: 13:55)

    Rüyamda elimde kirmizi bi ruj vardı , çok güzel görseniyordu ,onu sürmek istiyordum ve bi erkek( eskiden tanıdığım birisi) tam karşımda duruyordu bazı sözler söylüyordu bana soru söylüyordu ama bende yalnış cevaplar veriyordum.Sadece bu kadar hatırlıyorum.şimdiden tesekkuler
    ederim

  2. Esra (26 Ocak 2015 saat: 01:10)

    mrb ben ruyamda evimizn banyosunda aynanin karsisinda harika bi bordo rengi olan bi ruj suruyodum ama oncesinde o renge yakin bi tonda dudak kalemiyle dudaklarima cerceve yapip snra suruyodum. Dudaklarim oldugundan daha buyuk ve guzel gorunuyodu. Kendime bakip aslinda bana bu renk cok yakisiyomus diyodum. Bu ruyanin ne anlama geldigiyle ilgili bana yardimci olursaniz cok sevinirm son gunlerde cok sık ve karisik ruyalar goruyorum kisa zamnda unutuyorumda ama bu rujlu goruntum gozumun onunde sanki hep ve cok net hatirliyorum simdiden tesekkr ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,