RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Şarap İçmek

Rüyada kırmızı şarap içmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre böyle bir rüya günah işlemeye ve yapılacak hatalara işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, ibadetlerini gözden geçirmelidir. Zira bu rüya imani anlamda bazı eksiklikleriniz olduğu anlamına gelebilir. Kırmızı şarap bazen de dünyevi zevklere ve kişinin bu dünyada rahat bir yaşam sürüp, dünyanın zevk ve sefasını yaşamasına delalet eder. Bazı tabirciler içinse şarap genellikle ilahi aşka delalettir. Kırmızı şarabı kadehe doldurmak, günah meclislerinde bulunmaya, dedikodu yapmaya veya kötü sözler sarf etmeye, kişinin yaşayacağı bazı zor durumlara ve zarar görmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Şarap Görmek

Rüyada görülen beyaz şarap sıkıntıdan sonra rahatlamaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, istediğiniz sonuçları alacağınıza ve mesleki başarılara yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi maddi manevi her konuda arzu ve isteklerine kavuşur ve dünyevi başarılara imza atar. Bazen de beyaz şarap hayırsız gördüğünüz bazı durumların aslında sizin hayrınıza olduğuna ve o konulardan istediğiniz kazançları sağlayacağınıza delalet etmektedir.

Rüyada Şarap Yapmak

Rüyada üzümden şarap yapan kişi, hayırlı bir kazanç elde eder veya bu rüya geçiminizi hayırlı olmayan yollardan kazanacağınıza veya haram mal elde edeceğinize işarettir. Şarap yapmak bazen de bir günaha vesile olmaya ve işleyeceğiniz günahın ardından farklı kişilerin de aynı hatayı yapmalarına sebep olacağınıza delalet eder. Rüyada arpadan şarap yapmak, geçim sıkıntısına, kişinin rızkını kötü yollardan kazanmasına, bir günahın ardından sevap işlemeye işarettir.

Rüyada Kırmızı Şarap İçmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kırmızı şarap içen kimse, günah işlemeye istemeyen ama nefsinin arzularına da karşı koyamaz. Aynı zamanda bu rüya dünya hayatında rahatlığı, zevki ve sefayı sevdiğiniz ve bu doğrultuda bir yaşam sürdüğünüz anlamına gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kırmızı Şarap İçmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (28 Ağustos 2016 saat: 10:16)

    Ruyamda Önceden konuştuğum çocuk bizm evde ailem ve misafirler mutfakta oturmuş bişeyler yapıyor lar ne olduğunu bilmiyorum ama tezgahın üstünde yeşillik dolu orayı toparlamaya koyuldum çıktığım çocuk mutfağın karşısındaki odaya girip oturdu arada baktığımda beni izliyo sonra tezgahı toparladigimda iki kutu baklava gördüm biri bitmiş diğerini kaldırdım odaya gittim çocuk gitmiş sonra uyandım mutlu olduğum için binlerce kez şükürler olsun rabbimee dedim bi kackez tekrara uyuya kaldım ben sefer ailecek piknik gibi bir durum var bi pikap geldi hepimiz bindik koyuyduk yola bi baktım o çocuk da bindi alana geldik alanı tam hatırlamıyorum ama bi telefonlar konuşuyorum halam la ablam var yanımda o çocuk benden hoslaniyor diyor çok zoruma gidiyor telefonu kapattım ama o çocuğu armadigim halde onunla arma görüşmesini kapandığını gördüm sonra sanki biz onunla evliyiz de evde davet veriyoruz koltukta oturuyoz beraber sonra o şarap istedi ve ben 2 3 bardak şarap içtim başım döndü üstüme döktüm ve uyandım çok merak ediyorum bu rüyayı ne olur ne anlama geldiğini aciklar mısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,