RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Şerit Görmek

Rüyada kırmızı şerit görmek, uyarı anlamında ele alınmalıdır. Rüya sahibi hali hazırda yaptığı işler veya attığı adımlarda dikkatli olmalıdır. Yolun üzerine çizilmiş kırmızı şerit görmek çıkılacak yolda aksiliklerle karşılaşılacağına, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına yorumlanır. İp şeklinde kırmızı şerit görmek ise bir eşyanın kaybolması yahut bir yerde unutulması sonucunda yaşanacak üzüntünün ifadesidir. Kırmızı şeritli bir elbise görmek aşk ilişkilerinde iniş çıkışlar yaşanacağına, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına alamet edilir. Ucu görünmeyen, uzayıp giden kırmızı şerit görmek ise şu an çözülemeyen bir sorun yaşanıyorsa, bu mevzunun ilerleyen zamanlarda da çözülemeyeceğini, kişinin boş yere vakit kaybedip, bu problemle uğraşmaması gerektiğini işaret eder.

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek

Nişan veya söz yapılacağının habercisi olduğu gibi, bekar kimseler için güzel kısmetlerin, hayırlı yuvaların, mutluluk gözyaşlarının işaretidir. Sünnet düğünü anlamına da geldiği gibi, kişinin erkek evladı olacağını da müjdeler. İş yeri açmak, ev veya araba almak, mallarını artırmak şeklinde de yorumlanır. Başkasının elinde kırmızı kurdele görmek ise o kimseden veya sevilen birinden gelecek güzel, hayırlı haberlerle duygusal zamanlar yaşamak manasındadır.

Rüyada Kırmızı İp Görmek

Kırmızı ip bekar bayanlar için kendisine çok düşkün, bir dediğini iki etmeyen ve rüya sahibine karşı yoğun sevgi duyan birinin varlığına, bu kimseyle yaşanacak, dillere düşen bir aşka alamettir. Her kim görürse görsün, eşinin yahut sevdiği insanın sadakatinden emin olur ve ömür boyu sürecek bir aşk yaşar.

Rüyada Kırmızı Şerit Görmenin Psikolojik Yorumu

Yapılmak istenen bir şeye engel olunduğunu yahut kişinin hayatında sürekli kendisine sorun çıkaran birinin varlığını bildirir. Aynı zamanda yasağa karşı duyulan isteğin, heyecana olan düşkünlüğün ve kısıtlamalar karşısında rahatsız olmanın da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: