RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, çok büyük bir zenginliği olan, iş hayatında her zaman her istediğini almaya çalışan, insanlara yardım konusunu pek sevmeyen ve rüyayı gören kişi ile ilgili kötü düşünceleri olan bir kişiye alamet eder. Aynı zamanda, rüyada görülen yılan iri ve uzunsa, rüyayı gören kişinin, kendi hanesinden bir düşmana sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Kırmızı Yılan Isırması

Rüya sahibinin, hem iş hayatında hem de sosyal hayatta kendisine düşmanlık yapan bir kişiden kötülük göreceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına ve bu yüzden bu kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Yılanın Sokması

Rüyayı gören kişinin, düşmanından gelecek bir saldırı ya da kötü bir haberden ötürü çok büyük üzüntü yaşayacağına ve bu yüzden rahatsız ve endişeli günler göreceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına ancak karşısına dikilen insanlardan ötürü bunu bir türlü başaramayacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

İş hayatında ve sosyal hayatta hiç kimsenin baş edemediği, herkes tarafından üstün olduğu kabullenilmiş, gaddar ve ar ve edepten payını almamış çok kötü bir kişinin düşmanlığının kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Yılan Sokması

Pek güçlü olmayan, yaptığı kötülükler rüyayı gören kişiyi etkileyemeyen bir kişinin düşmanlık yaparak rüya sahibine kötülük yaptığına ve bu seferki kötülüğün daha büyük bir şey olduğuna, bir dedikodu çıkarıp rüyayı gören kişiyi kötülemeye, insanlar arasında mahcup etmeye ve kötü durumlara düşürmeye çalışmasına yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin bu kişiye karşı artık bir önlem alması gerektiğine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yılan ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri Rüyada Yılan Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Yılan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. KEMAL (29 Nisan 2014 saat: 12:34)

    KEMAL

    Rüyamda birinin peşinden gidiyorum bir işle alakalı.iki dağın arasından geçiyoruz.o sırada büyük bir yılan görüyorum.üzerinde ağız ağıza vermiş bir ayı ve köpek olan.sonra yılan değişiyor.biri kahve biri kırmızı biri yeşil birbirine dolanmış şekilde bana doğru hamle yapıyor ama ben üstünden atlayıp geçiyorum.
    Sonra sol kolumda küçük küçük çukurlar görüyorum.birden o çukurlarda solucanlar oluyor.o çukurlara girip çıkıyorlar.kuyruklarını görüyorum.

  2. burcu (19 Nisan 2014 saat: 08:06)

    Rüyamda sevdigim kisiyi görmek için dükkandan uzaklaşiyorum. Ve onu görüyorum sonra dükkana geri bi dönüyorum heryer darma duman. Sevdigim kişi bana şaka yapmış ben hırsız girdi sanıyorum. Sonra ona sarılarak çok korktuğumu anlatırken o birden ağlamaya başlıyo affet beni nolur sana bunu yapmamam lazimdı diyo ve dudagimdan öpüyo. Ama baya baya ağlıyo ve bende ona sarılarak ağlıyorum. Rüyam bu. Gercek hayatta biz bu cocukla 3ay önce ayrildik gecen msj attim oda cvp verdi dükkanin önunden geçerken selam veriyo artik. Bu rüyam beni çok etkiledi barışcakmıyiz acaba ne anlama geliyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,