RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Yüz Görmek

Rüyada kırmızı yüz görmek, mahcubiyetin ve mutluluğun aynı anda yaşanacağını bildirir. Çok büyük bir iyilikle veya fedakarlıkla karşılaşacak olan rüya sahibinin bu beklenmedik durum karşısında kendisini çok mahcup hissedeceğini ve aynı zamanda bu kişiye karşı minnet duyacağını işaret eder. Kırmızı yüz görmek bazı yorumculara göre olumsuz şekilde değerlendirmelere maruz bırakılsa da, rüyada yüz görmek daima mutlulukla, sadık dostlarla ilişkilendirilmelidir. Tabi ki rüyanın farklı anlamları da vardır ki, bunlardan biri de kişiyi çok kızdıran bir durumun ortaya çıkacağını veya beklemediği birinin kendisini zor duruma sokmasından ötürü öfke duyacak olmayı da tabir eder. Eğer yüzünün bir tarafı kırmızı bir yüz görülürse bu durumda kişinin önemli bir yalanla karşı karşıya kalacağına ve göz göre göre kendisini kandırmak isteyen biriyle karşılaşacağına yorumlanır. İş alanında iyi niyeti kötüye kullanmayı huy haline getirmiş birine ders vermek anlamına da gelir.

Rüyada Yüzünün Kızardığını Hissetmek

Bekar birinin yüzünün kızardığını hissetmesi yahut görmesi aşka düşmesi ve güzel bir gönül ilişkisine başlangıç yaparak mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine yorumlanır. Aynı zamanda toyluk ve tecrübesizlik manasına da gelen rüya, yeni başlanan bir işte çekingen tavırlar nedeniyle bazı kişilerin rüya sahibinin üstüne angarya işleri yıkacaklarına, zamanla bu yaptıklarından pişmanlık duyacaklarını bildirir. Rüya sahibinin herkesin yardımına koşacak kadar iyi kalpli olduğuna dikkat çeker ve saf, temiz kalple yaşandığını da işaret eder.

Rüyada Yanmış Yüz Görmek

Olgunluğa erişmek demektir ancak kişinin bu duruma gelebilmesi için hayatın belli kademelerinden geçmesi gerektiğine ve hem tatlı, hem de acı pek çok deneyim yaşamak zorunda kalacağını ifade eder. Başkasının yüzünü yanmış şekilde görmek, o insanın vicdanlı ve iyi kalpli olduğuna, kötülüğe karşı mücadele ettiğine yorumlanır. Kendisinin yüzünü yanmış görenlerin eşleri kendilerinden büyük veya daha olgun tavırlı olur.

Rüyada Kızarmış Yüz Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkesin hatasını, ayıbını kapatmak için çabalayan ve sürekli kendisini feda eden insanların ifadesidir. Özellikle yaşamını ailesine adayan, evlenmeyen veya sorumlulukları nedeniyle kendi özel hayatına vakit ayıramayan kişilerin iç dünyalarında bu durumdan dolayı yaşadıkları üzüntünün tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!