RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirpi Görmek

Rüyada kirpi görmenin hem olumlu hem de olumsuz tabirleri bulunmaktadır. Rüyada kirpi görmek kötü kişilerin varlığına işaret eder. Bu kişiler cimri, kendisinden başka hiç kimsenin kalkınmasını istemeyen, düşene tekme atmayan ama el de uzatmayan kişiler olarak tabir edilir. Bu kişiler aynı zamanda evine gelen misafirin yediği lokmalara göz dikip, her lokmayı sayan kişiler olarak tasvir edilirler.

Rüyada kirpi görmenin güzel ve olumlu tarafıysa rüya sahibinin tüm şans ve kısmet kapılarının açık olacağı bir dönenceye giriyor olmasıdır. Rüya sahibi bu dönemde tüm dezavantajlarını avantaja, şansızlıklarını şansa, kısmetsizliklerini de kısmete dönüştürebilir, bu dönemi en verimli ve en iyi şekilde kendi lehine çevirebilir.

Rüyada Kirpi Öldürmek

Rüya sahibinin kendisi için hain hatta öldürücü planlar içinde olan kişiyi hayatından çıkarmasına ve bu sayede olası bir beladan son anda yırtmasına delalet eder. Rüyada kirpi görmek aynı zamanda meşakkat ile elde edilecek büyük kazanca yorulur.

Rüyada Kirpi Yavrusu Görmek

Küçük hesaplar içerisinde olup, rüya sahibinin malından ve parasından nasiplenmek isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Bu kişiler ciddi anlamda zararı dokunacak kimseler değillerdir ama buldukları her fırsatı değerlendirip, şanslarını deneme konusunda ısrarcıdırlar.

Rüyada Kirpi Dikeni Görmek

Tuzak kuran kişi anlamına gelir ama öte yandan da rüya sahibinin bir olay karşısında zor durumda kalarak yapmak zorunda kalacağı savunma olarak tabir edilir.

Rüyada Kirpi Eti Yemek

Zafer elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi rekabet içinde olduğu bir kişi ile çekiştiği bir işten galip çıkacak demektir.

Rüyada Kirpi Isırması

Her an zarar verecek düşmanlara işaret eder. Rüya sahibinin dostunu, düşmanını iyi ayırt etmesi, dostuna haksızlık, düşmanına da fedakârlık yapmaması için bir uyarı niteliği taşıyan rüyalardandır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,