RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, kişinin itikadının bozuk olduğunun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi dinen sapkınlığa düşer veya inancı zayıflar. Rüyada sadece bir gözünün kirpini dökülmüş gören kişi doğru yoldan ayrıldıktan sonra pişman olur ve günahlarına tövbe eder. Rüyada kirpiğinin tamamen döküldüğünü gören kimse, dini inancını kaybeder; bu rüya bazen de başınıza gelecek bir musibete işarettir. Rüyada kirpiklerin döküldükten sonra tekrar uzaması, inancını kaybeden kişi için tövbe edip tekrar maneviyata yöneleceğinin habercisidir. Müşrikler için bu rüya ise Müslüman olmaya ve hidayete ermeye işaret eder. Rüyada kirpiğini olduğundan daha kısa gören, ibadetlerine dikkat etmelidir. Zira bu rüya özellikle namazınızda eksiklikler olduğunun habercisidir.

Rüyada Kirpiklerini Uzun Ve Gür Görmek

Rüyasında kirpiğini olduğundan gür ve uzun gören kişi, maneviyatını yükseltir ve bu rüya dini anlamda derecenizin artacağına ve Allah katınızda güzel bir mevkiye ulaşacağınıza işarettir. Böyle bir rüya her anlamda mutlu ve huzurlu bir ömür sürmeye, güzel ahlaka, günahlardan sakınmaya, hatalardan dönmeye, pişmanlığa ve tövbeye yorumlanmaktadır. Rüyasında uzun ve kıvırcık kirpikleri olduğunu gören kimse, büyük bir servete konar. Bu rüya özellikle maddi anlamda ferahlamaya, sıkıntılarınızdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Kirpiklerini Yolduğunu Görmek

Rüyasında kirpiklerini yolan kişi, kendisini insanlara rezil eder. Bu rüya kişinin kötü halini devam ettirmesine, yapacağı hatalar nedeni ile insanlar içinde küçük düşmesine ve tahkir edilip toplumdan dışlanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kirpik Dökülmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kirpiklerinin döküldüğünü gören kişi, iç dünyasındaki sıkıntılarını ve depresif halini böyle bir rüya ile ortaya koymaktadır. Saç dökülmesi, kirpik dökülmesi, yolunması, kellik gibi rüyalar bilinçaltındaki sıkıntı ve üzüntülerin dışa vurumdur. Bazen de bu rüya, psikolojik yalnızlığınızın ve kimsesizliğinizin yansıması olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kirpik Dökülmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (08 Nisan 2015 saat: 16:22)

    Kirpiklerim baya uzun ve simsiyahtı onlar takma kirpikler gibiydi düşmek üzereydi ama Bi nokta onları tutuyor du onların hemen altında normal kirpiklerim duruyordu ama çok ağrıyordu suyla yıkamaya gidiyordum sonra evleniyordum ama bundan sadece ailemin haberi oluyordu arkadaşlarımın haberi yoktu sonra arkadaşlarım bişeylere ağlayıp durdular

  2. berivan (08 Mart 2015 saat: 16:06)

    Ruyada bir gozumun kirpigini elime geldigini gordum o kirpit boyali kapkaraydi aynanin karsisan ageciyordum bakiyordum benim dgl ama benim gozumden elime geldigini goruyordum kirpigimde aynada bakinca yerindeydi arkadasima sprdum oda bana yok bisey olmamis yerinde dedi elimdeki kirpiklerisuyla yikadim kapkara boya gecti temiz kirpikler elimde kaliyordu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,