RuyaTabirleri.com

Rüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek, rüya sahibinin hayattan yana yüzünün gülmesine delalet eder. Rüyasında kirpik gören kişi, bekârken ailesinden, evlendiği zaman da eşinden hayır görecek ve çok şanslı olacak demektir. Bu kişi yaşlılığında da evlatlarından fayda bulacak, ömrünün sonuna kadar sahipsiz kalmayacaktır. Rüyasında kirpik gören kişinin yaşadığı aile saadeti kadar parası ve malı da olacak, hiç darlığa ve nimet eksikliğine düşmeyecektir. Rüyada kirpik görülmesi aynı zamanda rüya sahibinin dini ve ahlakı güzel olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi her ne olursa olsun Allah’ın buyruklarını çiğnemez, ekmeğine haram karıştırmaz.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kirpik dökülmesi, maddi anlamda zarara uğramaya, malından ve parasından kaybetmeye işaret eder. Rüya sahibi için sıkıntılı ve zor günler geliyor demektir. Duran satışlar nedeni ile gelirin azalmasından dolayı borçların artması ve rüya sahibinin de her geçen gün daha ağır bir yükün altında kalması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kirpik Takmak

Mutluluk ve heyecan verici sürpriz haberler almaya ve hayırlı sözler işitmeye tabir edilir. Rüya sahibi için işlerin rast gitmesine ve şansının açılmasına delalet eder.

Rüyada Kirpik Yolmak

Rüya sahibinin çok iyi yaptığı bir işi nedeni ile rakiplerini ezip geçmesine işaret eder. Bazen de bilgi sayesinde cahili susturmaya ve ona haddini bildirmeye tabir edilir.

Rüyada Kirpik Uzaması

Rüya sahibinin hayatının uzun, yaşayacağı günün çok olacağı anlamına gelir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır, rüya sahibine sağlık ve ömür müjdeler.

Rüyada Kirpik Kesilmesi

Rüya sahibinin zorlukla geçen günlerinin biteceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına tabir edilir. Kötü, sefil ve parasız günler bitiyor, yerine mutluluk, bolluk ve huzur içinde geçecek günler geliyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kirpik Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (20 Nisan 2014 saat: 21:27)

    ruyamda surekli tekbir getiriyorum ardindan surekli uykumda sayiklayarak kalkiyorum Allahimyardimetdiye eyzubesmele cekiyorumsurekli ve kendimi bikutuya konurkenve hic karsilik vermezken goruyorum kutuda beyaz tavsani besliyorum vebaskalarinin kutuya girerken bagirdiklarini ciliklriniduyuyorum ama hickarsilik vermiyorum vededigimsu benim alismam lazim kurtulucam ben ardindan ucguzel sima goruyorum biyandanda gokyuzunugoruyorum ezan okunuyor peygam berlerden ucsima cokguzelledi manasinedir acaba

  2. merve (30 Ocak 2014 saat: 10:01)

    bır kız çocugunun çok guzel up uzun kırpıklerı vardı bem beyaz tenı avrdı bu kız cocugunun kız cocugunu kucagım aladım sevdım bı kadın vardı aslında benım gercekte cocukluk arkadasım agzında sakız cıgnıyordu ve ben sakızdan nefret ederım bırde tun gerçek hayatta tartıstıgım bı bayan vardı onu gördum onun aılesınden herkezı ve onların evı degıl ama onların evıymıs mevlut okutuluyodu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,