RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırtasiye Görmek

Rüyada kırtasiye görmek, kişinin iş, meslek ya da ticaret hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibinin tahsil gördüğü alandan, uzmanlık eğitimi alarak, işini en iyi şekilde yapmak için mücadele edeceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine yorulur. Kişinin bu sayede ileride yapacağı işte en iyisi olacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Kırtasiyeci Görmek

Rüyada kırtasiyeci görmek, çok okuyan ve çok gezen, bilgi birikimi ile çevresindekiler aydınlatmaya çalışan, eğitimi sayesinde insanların bilgi konusundaki eksiklerini tamamlamayı vazife bilen ve işlerinin başında olan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Kırtasiye Dükkânı Görmek

Rüyada kırtasiye dükkânı görmek, rüya sahibinin tabir yerindeyse başarıya aç bir insan olduğuna, zaferlere doymadığına ve tüm emeğini ve gücünü yarınlarının güzel olması için harcadığına tabir edilir. Bu rüya, kişinin, işine olan saygısı sayesinde bir gün mutlaka hak ettiği yere geleceği anlamına gelir.

Rüyada Kırtasiye Malzemesi Görmek

Rüyada kırtasiye malzemesi görmek, hesap kitap işine yatkın olmaya, bu nedenle ticaret yapma arzusu taşımaya ve meslek hayatında hak edilen koltuğa oturmayı başarmaya delalet eder. Kişinin kıvrak zekâsı ile iş hayatındaki dezavantajları dahi avantaja çevirme yeteneği olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kalemtıraş Görmek

Rüyada kalemtıraş görmek, rüyayı gören kişinin daha ilkokuldan başlayarak tüm eğitim ve sonrada tüm iş hayatı boyunca üstün başarılar elde edeceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına tabir edilir.

Rüyada Okul Çantası Görmek

Rüyada okul çantası görmek, işlerine özen gösteren, üzerine titreyen hep daha iyisini yapmak için savaşan, kendi işinin sahibi olmasına rağmen, sanki bir işçiymiş gibi özveri ile çalışan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!