RuyaTabirleri.com

Rüyada Kış Görmek

Rüyada kış görmek, rüya sahibinin bol kısmet sahibi olacağına ve bu kısmetinden sevdiği tüm insanların yararlanacağına delalet eder. Maddi olarak çok iyi işler yapılacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin, düşmanlarına karşı güvende olmasına ve tedbir almaya çalıştığına yorumlanır. Ayrıca, hayatta ani verilen kararlardan ötürü sorun yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında çeşitli değişmeler yaşanacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine delalet eder. Ayrıca, yatak döşek yatıran bir hastalıktan hızlı bir şekilde iyileşileceğine ve çok güzel ve hayırlı günlerin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, kurulan işten kazanılacak olan zenginliğe, hane içerisinde yaşanacak bolluk ve berekete ve bol kısmete yorulur. Edilen hayır duaların getirdiği bereketin aile içinde mutluluğa döneceğine ve ailedeki çocukların hayırlı insanlar olarak yetişeceğine yorumlanır.  Aynı zamanda, rüya sahibine üzüntü veren olayların ve kişilerin artık çok uzakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Dolu görmek

Rüyada dolu görmek, ülkeyi yöneten kişilerin halka gazap uyguladıklarına, insanların mallarına ve canlarına kast etmelerine ve insanları farklı şekillerde susturmaya ve bastırmaya çalışmalarına delalet eder. Ayrıca, hayırlı ve güzel haberlerle dolu mektuplara yorumlanır.

Rüyada Güneş Görmek

Rüyada güneş görmek, mutluluğa ve zenginliğe delalet eder. İstenen her şeye ulaşılacağına ve yapılan işlerden çok para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Güneş Battığını Görmek

Rüyada güneşin battığını görmek, hayatla ilgili bir karar almadan önce çok dikkatli bir şekilde düşünmek, akıl yürütmek ve ince eleyip sık dokumak gerektiğine yorumlanır. Ayrıca, gelecek günlerde yeni işler yapılacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!