RuyaTabirleri.com

Rüyada Kısa Saç Görmek

Rüyada kısa saç görmek, hayırlara alamet eder. Şansın açılacağına, bereketin geleceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine rivayet edilir. Hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin biteceğine, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına delalet eder. Çekilen zahmetin, yokluğun, hastalıkların, çaresizliklerin biteceği rüyayı gören kişinin yalnızlık duygusundan kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kısa Saç Kestirmek

Rüyada kısa saç kestirmek, ferahlamaya ve rahatlamaya alamet eder. Rüya sahibinin esenlik bulacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, hayatındaki olumsuzlukların ortadan kalkacağına ve kişinin dertlerinin dermanını bulacağına işaret eder.

Rüyada Kısa Saçı Uzun Görmek

Rüyada kısa saçı uzun görmek, hayırlara alamet eder. Uzun saç zenginlik olarak kabul edilir ve rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine ve kişinin hayattan yana muradına ereceğine tabir edilir.

Rüyada Kısa Saçlı Erkek Görmek

Rüyada kısa saçlı erkek görmek, rüyayı gören kişinin hayata karşı bakış açısının değişeceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine ve bu sayede yaptığı işlerden çok kazançlı çıkacağına ve her zaman hayırlı durumlar ve insanlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Kısa Saçlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin, hayata farklı gözlerle bakması, yapacağı işlerde plan ve programlara uygun davranması, iş boyunca zarar etmemek için çok temkinli davranması sayesinde çok yüklü miktarda para kazanacağına ve bir servet sahibi olup rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada Kısa Saçlı Olmak

Yeniliklere ve değişikliklere daha açık olunacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına ve yeni bakış açıları kazanmak için sürekli kendini geliştirmeye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kısa Saç Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (14 Ekim 2014 saat: 22:25)

    babamın mahkemesi varmıs,kuran ayeti bır kağıta yazılmış bır şekılde elımdeydı bunları okuman lazım dedı bır ses.mahkemesı ıyı geçer.erkek kardeşımı gordum boynundakı zincırı cıkartman lazım dedı bır ses,eğer çıkartmazsan cinler onu boğacak.en son kendımı gordum,15 dakıkan var dedı bır ses kuafore gıdıp saçlarına duz fön çektirmen lazım uzun olan saçlarım ruyada kısa küttü ve fön çektiremedım.ağlıyordum beş dakikam kalmıştı süre kayboluyor dıye boşverdım ve çıktım kuaförden

  2. Mururuvvet (12 Temmuz 2014 saat: 10:29)

    Normalde saclarım ucundur kalcama kadar gelır ruyamda saclarım omuslarımı bır ıkı santım gecıyordu aynaya bakıyodum ve ellerımle saclarımı omuzlarımın ustune atıyodum annem yanımdaydı ve annem saclarımı boynuma kadar kestırıcegımızı soyluyodu bende bunun zaten bılıncındeydım sacımı daha fazla kısaltıcagım ıcın sevınclı ve heycanlıydım ve oylece uyandım normalde annem sacımı asla kestırmez uclarını aldırırken bıle ıcı gıder uzun sac cok sever annem en yakın zamanda yorumlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler..

  3. murat obruk (17 Nisan 2014 saat: 15:36)

    merhaba iyi günler iki gün önce görmüş olmama rağmen hiç unutmadığım bir rüya gördüm kısa ve öz aslında kendimi normal uzunlukta da değil baya bi uzun saçlı gördüm aynada (saçımın normal rengi koyu kahvedir) simsiyah saçlarıma şekil vermeye çalışıyordum sonra rüya devam etti mi etmedi mi hatırlayamıyorum . ama bu kadar en kısa sürede cevabınızı beklemekteyim şimdiden teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,