RuyaTabirleri.com

Rüyada Kişi Görmek

Rüyada kişi görmek, uykuda görülen o kimsenin durumuna, içinde bulunduğu ruhsal ve bedensel hale, nerde olduğuna, ne yaptığına, nasıl davrandığına ya da nasıl konuştuğuna bağlı olarak değişik şekillerde tabir edilmekle birlikte genel anlam olarak iyi ve olumlu bir rüya olduğu yönünde yorumlanır. Güzel gelişmelerin olacağını bildirir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Kişi Dövmek

Yardım yapmaya, yüz güldürmeye, iyiliğe, başkalarının acılarından, hastalıklarından ve çektiği yokluktan kurtulmasına ve rızık elde etmesine, sağlığına kavuşmasına ve kurtuluşa ermesine vesile olmaya, bu sayede hayır duası almaya delalet eder.

Rüyada Kişi Öldürmek

Bu rüya da yine gören insanın isminin güzel anılmasına, arkasından güzel sözler söylenmesine, yüceltilmesine, tabiri caizse el üstünde tutulur olmasına ve onun bu yönde atacağı adımlara ve yapacağı işlere alamet eder.

Rüyada Ünlü Kişi Görmek

Mertebe ve makam atlamaya, itibar görmeye, sevilmeye, ardından günlerce konuşulacak işler yapmaya, herkes tarafından duyulacak, kimileri tarafından kıskanılacak, kimileri tarafından imrenilecek, kimileri tarafından da iç çekilerek bakılacak girişimler yapmaya rivayet edilir.

Rüyada Kusan Kişi Görmek

Hak edilmemiş sözler duymaya ya da hiçbir sorumluluğu olmadığı halde o işten sorumlu tutulmaya, kırıcı laflara ve kötü muameleye maruz kalmaya delalet eder. İftiraya uğramaya, yarı yolda bırakılmaya ve deyim yerindeyse sırtından bıçaklanmaya yorulur.

Rüyada Ağlayan Kişi Görmek

Herşeyin yoluna gireceği, mutlu günlerin geleceği, şansın ve kısmetin açılacağı, hastalıkların biteceği, borçların rahatça kapanacağı ve deyim yerindeyse yaşamın sürprizler yapacağı anlamına gelir. Müjdeli haberler almaya, hayırlı kimselerle karşılaşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, rahat etmeye, ferahlamaya ve huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Namaz Kılan Kişi Görmek

Yüzün gülmesi demektir. Şansın döneceği, kısmetsizliğin yok olacağı bu sayede bahtın açılacağı, geleceğin fayda getireceği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!