RuyaTabirleri.com

Rüyada Kısır Görmek

Rüyada kısır görmek, hane içindeki keyfin, ağız tadının ve mutluluğun yerinde olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte afiyette olduğuna delalet eder. Geçim sıkıntısına düşmeden, alım sıkıntısı yaşamadan yani maddi zarara uğramadan geçirilecek olan bir ömre delalet eder. Kişinin neşesinin her daim yerinde olacağı ve büyük sorunlarının olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kısır Yemeği Yemek

Rüyada kısır yemeği yemek, tüm zorlukların ve dertlerin bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği zahmetten kurtulacak, üzüntülü günlerini geride bırakacak ve hayata daha umutlu bakacak demektir. Rüyada kısır yemeği yediğini gören kişiyi, yarınlarda güzel şeyler bekliyordur ve hayat ileride kendisine hem kazançtan hem de mutluluktan yana olabildiğince cömert davranacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kısır Yoğurmak

Rüyada kısır yoğurmak, rüya sahibinin kazancını ve rızkını kolay yollardan çıkardığına işaret eder. Kişi ekmek parasını çıkarmak için çok yıpranmadan, uzun süre mesai harcayıp, uykusuz kalmadan rahat bir şekilde çalışıyor, hakkını da alıyor demektir.

Rüyada Kısır Yapmak

Rüyada kısır yapmak, rüya sahibinin stres atmak ve kafa dağıtmak için kendisini meşgul eden, gönlünü de hoş tutan bazı aktiviteler gerçekleştirmesi ve bir takım organizasyonlara katılarak keyifli saatler geçirmesi şekline tabir edilir.

Rüyada Bulgur Kaynatmak

Rüyada bulgur kaynatmak evde bayram havası yaşatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına ve bu sevinçli olayı paylaşmak için kutlama yapılacağına delalet eder. Aynı zamanda işlerin yolunda gitmesi ve kazancın da yerinde olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya sahibinin hayatta hiçbir zaman işsiz ve ekmeksiz kalmayacağı anlamına gelir. Kişi, ekmeği bol olması dolayısıyla her gün şükreden biridir ve bu sayede hak tarafından açlık veya kıtlıkla cezalandırılmayacağına inanılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!