RuyaTabirleri.com

Rüyada Kısır Görmek

Rüyada kısır görmek, hane içindeki keyfin, ağız tadının ve mutluluğun yerinde olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin ailesiyle birlikte afiyette olduğuna delalet eder. Geçim sıkıntısına düşmeden, alım sıkıntısı yaşamadan yani maddi zarara uğramadan geçirilecek olan bir ömre delalet eder. Kişinin neşesinin her daim yerinde olacağı ve büyük sorunlarının olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kısır Yemeği Yemek

Rüyada kısır yemeği yemek, tüm zorlukların ve dertlerin bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği zahmetten kurtulacak, üzüntülü günlerini geride bırakacak ve hayata daha umutlu bakacak demektir. Rüyada kısır yemeği yediğini gören kişiyi, yarınlarda güzel şeyler bekliyordur ve hayat ileride kendisine hem kazançtan hem de mutluluktan yana olabildiğince cömert davranacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kısır Yoğurmak

Rüyada kısır yoğurmak, rüya sahibinin kazancını ve rızkını kolay yollardan çıkardığına işaret eder. Kişi ekmek parasını çıkarmak için çok yıpranmadan, uzun süre mesai harcayıp, uykusuz kalmadan rahat bir şekilde çalışıyor, hakkını da alıyor demektir.

Rüyada Kısır Yapmak

Rüyada kısır yapmak, rüya sahibinin stres atmak ve kafa dağıtmak için kendisini meşgul eden, gönlünü de hoş tutan bazı aktiviteler gerçekleştirmesi ve bir takım organizasyonlara katılarak keyifli saatler geçirmesi şekline tabir edilir.

Rüyada Bulgur Kaynatmak

Rüyada bulgur kaynatmak evde bayram havası yaşatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına ve bu sevinçli olayı paylaşmak için kutlama yapılacağına delalet eder. Aynı zamanda işlerin yolunda gitmesi ve kazancın da yerinde olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya sahibinin hayatta hiçbir zaman işsiz ve ekmeksiz kalmayacağı anlamına gelir. Kişi, ekmeği bol olması dolayısıyla her gün şükreden biridir ve bu sayede hak tarafından açlık veya kıtlıkla cezalandırılmayacağına inanılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kısır Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yaprak (20 Kasım 2015 saat: 09:37)

  Ruyadam cok buyuk bir kalabalik bizim evdeydi neseliydi herkes kisir yapalim herkes yesin dedik bi kez bulguru islattik cok kamur gibi oldu, tekrar baska bulgur alip islattik yine cok su koymusuz hamur gibi oldu en sonunda kisiri yaptik herkes yiyiyordu bahcede ben surekli pul biber ariyordum acili severim diye ama bulamadim

 2. yasemin (15 Temmuz 2015 saat: 10:38)

  Ruyamda eski sevgilimin evine gitmistim orda ben eve girince o aksam karanliginda ata binip cikmisti onu arkadan gordum sonra dedesi benden kısır yapmami istedi gidip mutfakta cay ve kisir yapip kurdum onun odasina gectim sonra ben oyle dolanirken onun gelip gelmedigini hatirlamiyorum ve suanda da erkek arkadasim yok

 3. nurşen (02 Aralık 2014 saat: 09:06)

  rüyamda annemin önceki evinde 10 kişi misafir geliyor misafirlere ikram etmek için 2 kase kısır, biraz börek görüyorum, ama masanın sehbanın üzeri toz içinde,
  2 odayı birbirine bağlayan sarmaşıklarla çiçeklerle kaplı kapıyı açıp toz aldığımı gördüm

 4. Burcu Şahiner (09 Kasım 2014 saat: 07:19)

  Merhaba rüyada abimin patronu is yerinde kısır yapmış. Benimde aynı sektörde kazancı benden çok daha iyi olan meslektaşı ma abimin patronun is yerinde kısır yediriyorum bir kızı var o bize keman çalıyor. Meslektaşımda hamile aman diyorum canın çeker zorla abimin patronun yoğurdugu kısırdan bi kaşık alıp meslektaşı ma yediriyorum acısı kısır yediriyorum. Hayatımda birbiri ile ilgisi olmayan iki insan.ilk olarak aynı sektörde is yaptığım bir nevi rakibim olan ve gercek hayattada hamile olan kişiye kısır yedirmem ne demek ?
  Kızının abimin patronunaa keman çalması nedemek olabilir.
  şu aralar işimle ilgili çok mücadele ediyor ve haberler bekliyorum. Sizce rüyanın tabiri nedir merak ettim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,