RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıskançlık Görmek

Rüyada kıskançlık görmek, anlaşmazlıklar yaşamaya, düşünce farklılıkları içine girmeye, görüş ayrılıklarına, ağız tadının, keyfin, huzurun kaçmasına ve kişinin dostları ile arasının açılmasına alamet eder. İnsanlarla olan iyi geçimin, muhabbetin, hoş sohbetin bozulacağına, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına delalet eder. Yaşanan sorunların neden olduğu huzursuzluğa rivayet edilir.

Rüyada Kıskançlık Yapmak

Rüyada kıskançlık yapmak, tatsız olayların meydana geleceğine rivayet edilir. Zor günler yaşamaya, iyi huyları terk etmeye, ahlaklı ve efendi duruşu bozmaya, haram yollara girmeye ve günahkâr olmaya yorulurken bir diğer yandan da kazanç kapılarının kapanmasına delalet eder.

Rüyada Birini Kıskanmak

Rüyada birini kıskandığını görmek, rüya sahibinin bazı kişilere karşı gözünü kinin ve nefretin bürüdüğüne işaret eder. İçine fesat düşmesine, insanlara karşı kem gözlü ve kötü niyetli olmaya ve kötü düşünceler içine girmeye tabir edilir.

Rüyada İmrenmek

Rüyada imrenmek sorun olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin tüm rahatını, huzurunu ve ağız tadını kaçıracak olan bazı kişisel sorunların baş göstereceğine, bu nedenle de rüya sahibinin eve kapanmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Birine İmrenmek

Rüyada birine imrenmek ya da birilerine imrenmek iyi niyetlere ve güzel düşüncelere yorulur. Rüya sahibinin iyi kalpli, sevecen, dost canlısı bir kimse olduğuna ve yüzünden gülücüklerin hiç eksik olmadığına delalet eder.

Rüyada Nazar Değdiğini Görmek

Rüyada nazar değdiğini görmek yani kendine nazar değdiğini görmek, kötü kişilerden gelecek olan zarara, ziyana ve sıkıntıya işaret eder. Kişinin çevresindeki hayırsız bazı kimseler nedeni ile canının sıkılmasına neden olacak bazı sözler işiteceğine ya da musibetlerle karşı karşıya kalacağına tabir edilir. Belalı kişilerin gazabından son anda kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: