RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıskandırmak

Rüyada kıskandırmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin tabiri caizse düze çıkmak, kurtuluşa ermek, çarelere ve çözümlere kavuşmak için verdiği çabaların boşa gitmeyeceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, yaralarının iyileşeceğine, gönül sızılarının dineceğine ve yüzünün artık güleceğine alamet eder. Zamanın rüya sahibine iyi geleceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine yorulur.

Rüyada Birini Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin umutsuzluk, kararsızlık, mutsuzluk, fakirlik ve zorluk içinde geçecek ve hiç bitmeyeceğini, düzelmeyeceğini ve bu şekilde sürüp gideceğini sandığı günlerden kurtulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Sevdiğini Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, kısmet alacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir hayata kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskandırmak

Rüyayı gören kişinin menfaat elde edeceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, keyfine ve kafasına göre yaşayacağına, eğlencesine, hobilerine ve ilgi duyduğu alanlara yoğunlaşacağına tabir edilir.

Rüyada Kıskançlık Görmek

Rüyada kıskançlık görmek, gerçek anlamına çok yakın şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresindeki kem gözlü kimselerin kendisine karşı fesatlık içinde olduğuna ve onu demoralize etmek için elinden geldiğini yaptığına işaret eder.

Rüyada Kıskançlık Yapmak

Rüyayı gören kişinin aksiliklerle karşılaşacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyada Nispet Yapmak

Rüyayı gören insanın işinin gücünün rast gideceğine, sorunlarının çözüleceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin de kabul olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıskandırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. gülay (02 Kasım 2014 saat: 09:57)

    iş yerinde sorunlar yaşadığım bir bayanla bana hakaret ettiği için mahkemelik oldum bir davayı kazandım ikinci davada başka bir iş arkadaşım yalancı şahitlik yaptığı için dava karşılıklı hakaret olarak sonuçlandı (davaya itiraz ettim)tayin edildi fakat hala rüyalarımda onun nispetleri ile uğraşıyorum. Rüyamda işe geldiğimde odamdaki masa kaldırılıp başka metal bir masa kalmış fakat odama başka çalışanlar gelmiş bana yapılan oda değişikliğini kimse bana haber bile vermemiş olayı kabullenmeye çalışırken tayin edilen kişi bana telefon ediyor nispet yapmaya ve tayini iptal edildiği tekrar aynı işyerinde işe başladığını benimde görevimin değiştiğini söylüyor yeni oda arkadaşlarım beni anlıyormuş gibi yapıp ama bir an önce odayı terk etmemi istiyor gibi yüzüme bakıyor bazı çalışanlar da ayakkabılarını ayağından çıkarmış terlikle veya çorapsız masalarında oturuyor bende ayağıma eski bir ince bayan çorabı giyiyorum ve sessizce ağlamaya başlıyorum. Rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,