RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıskanılmak

Rüyada kıskanılmak, kişinin yapacağı iyi şeylere, iş konusunda başarılı bir hayata sahip olacağına, başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına işarettir. Hem kişisel vasıflar, hem de başarı anlamında pek çok kişinin istediği bir yaşama sahip olmak, elini attığı her işi en iyi şekilde yapmak, özel hayatla iş hayatını çok iyi bir şekilde yürütmek anlamına da gelir. Bir kadın tarafından kıskanılmak dedikoduya ve haksız sözler duymaya alametken, bir erkek tarafından kıskanıldığını gören bayanlar kavga ve tartışmanın eksik olmadığı bir ilişki yaşarlar. Evli bir kadının eşi tarafından kıskanıldığını görmesi, ilişkilerinde güvensizliğin olduğu, eş olarak giderek birbirlerinden uzaklaştıkları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Kıskanmak

Birini kıskanmak, kendine güveni az olan kişinin, bunu örtmek ve dışarıya farklı bir şekilde görünmek için bazı hilelere başvuracağını, sevimsiz hareketleri nedeniyle tepki alacağını ve asosyal biri haline geleceğini bildirir. Eşini kıskandığını gören kişiler sürekli bir şüphe içinde olurlar ve aslı olmayan nedenlerden dolayı sürekli kavga veya tartışma çıkarıp aile içinde huzursuzluğa neden olurlar. Bekar bir bayanın sevgilisini kıskandığını görmesi ise uygun olmayan bir ilişki yaşadığına ve bu kişiyle geleceğinin olmayacağına alamettir.

Rüyada Kıskançlık Krizine Girmek

İsteklerine sahip olamadığı için sürekli hırçın davranan rüya sahibinin ailesi tarafından eleştiriye maruz kalması, iş ortamında sürekli şikayetçi olması yüzünden amirleri veya yöneticileri ile arasının açılması, uğursuzluk ve şanssızlıkla tabir edilecek olayların vuku bulması olarak tabir edilir.

Rüyada Kıskanılmanın Psikolojik Yorumu

Egosu büyük olan ve kendisini çok fazla önemseyen kişileri temsil eder. Bir hayal dünyasında yaşayan, kendisi ile ilgili eleştirileri kabul etmeyen, suçunu veya hatasını görmezden gelen, sürekli olarak kendi bildiğini okuyan ve başkalarının düşüncesine hiçbir şekilde önem vermeyen kişilerin gördüğü rüyalardandır. Karşı cinsin ilgisini çekmek için yapılan tuhaf ve anlamsız davranışlara da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıskanılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. serpil (16 Ekim 2015 saat: 11:25)

    Rüyamda eşimle birlikte eski okul arkadaşlarımın da davetli olduğu bir düğüne gidiyoruz.şık giyinmişiz ve etrafta dolaşırken birden yanımıza bir ara birlikte olduğum bir erkek arkadaş ve onunla birlikte normal bir sınıf arkadaşım geliyor.o aramızda bişeyler olan arkadaşım boynuma kolunu dolayıp beni görmek istediğini,gibi şeyler söylüyor.bende bu arada eşimin varlığından haberdar edip eşim burda ,kolunu çek diyorum.eşimde gizli gizli bizi izliyormuş,neyse düğün salonuna giriyoruz,aradan bir süre sonra ben bişeyler almaya dışarı çıkıyorum.hemen bakıyorum,o erkek arkadaşımda büyükçe kırışık bir kağıda telefon numarasını yazıp kırıştırıp bana doğru fırlatıyor,bende gülümseyip ayakkabımınn altına saklayıp kendime çekiyorum ve eğilip büyükçe olan bu kırıştırılmış kağıdı cebime koyuyorum.içeri döndüğümde eşim o kişiye gözleribi dikmiş meydan okurcasına bakıyor ve biz bi şekilde eşimle düğünden ayrılıyoruz.bana yürürken cebimdekini çıkarmamı ve herşeyi gördüğünü söylüyor.ve beni bu kişiden kıskandığını hissediyorum.bunlar ne anlama gelir acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,