RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıskanmak

Rüyada kıskanmak, gerçek hayatta güzel bir duygu ile tabir edilmez bilakis rüya sahibine zarar verecek, yaşam enerjisini düşürecek, içini kemirecek ve kendisini tüketecek bir huyu olduğuna delalet eder. Kişinin zararı aslında hep kendinedir. Rüya sahibi aşırı kaprisli, gözü yükseklerde, burnu havada, kimseyi beğenmeyen, kimseyle uyum sağlayamayan ve bu nedenle de bir türlü mutlu olmasını beceremeyen kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Sevdiğini Kıskanmak

Rüyasında sevdiğini kıskandığını gören kişi, gereksiz bir mal ve varlık hırsı içindedir diye tabir edilir. Rüya sahibi, kendisine hiç zaman ayırmadan neredeyse hiç uyumadan ve çok az yiyerek tüm gününü para kazanma hırsı ile geçiriyor, dünya malını çoğaltacak diye aslında kendisine yazık ediyor demektir.

Rüyada Birini Kıskanmak

Bu rüyada benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin bir türlü gözünün doymadığına yorumlanır. Rüya sahibi belki harcamaya ömrünün yetmeyeceği kadar büyük bir malın ve paranın sahibi olduğu halde hala gece gündüz çalışıp daha fazlasını elde etmeye çalışıyor ve varlığının keyfini süremiyordur.

Rüyada Kıskançlık

Rüyada kıskançlık farklı şekilde tabir edilir ve hırsın, zenginliğin aksine elinde olanı kaybedip yokluğa ve kıtlığa düşmeye delalet eder. Rüya sahibi, işinden olacak ya da işi batacak ve bu nedenle parasız ve ekmeksiz günler geçirecektir.

Rüyada Kıskanılmak

Rüyada kıskanıldığını gören kişi, dünya malından ve nimetlerinden gönlünce yararlanma şansına nail olacak demektir. Rüya sahibi Allah’ın kendisine cömert davrandığı kullarındandır diye yorumlanır.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek çok hayırlıdır, tam tersine sevince delalet eder. Rüyasında üzüldüğünü gören kişi, müjdeli haberler alacak, sürpriz gelişmeler yaşayacak ve hayatı uzun bir süre güllük gülistanlık geçecektir diye açıklanır. Rüya sahibi çok huzurlu ve sakin günler yaşayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,