RuyaTabirleri.com

Rüyada Kısmet Görmek

Rüyada kısmet görmek, maddi anlamda rahata ermeye, borçlardan kurtulmaya, özellikle de ticaret hayatında çok başarılı olmaya, basamak atlamaya, yeni ve hayırlı iş teklifleri almaya alamet eder. Güzel bir rüyadır ve gerçek anlamı ile örtüşür. Rüya sahibinin şansının açılacağı, azimli çalışması ile kazancının sürekli ve yüksek olacağı, karşısına çok iyi fırsatlar çıkacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kısmet Çıktığını Görmek

Rüyada kısmet çıktığını görmek, rüya sahibinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kısmetinin Açıldığını Görmek

Bir kişinin rüyasında kendi kısmetinin açıldığını görmesi, iyi değildir. Şanssızlık ve uğursuzluk olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine, durumunun git gide kötüleşeceğine ve kişinin zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Kısmet Çıkması

Rüyada kısmet çıkması da iyi değildir. Düzenin, huzurun, mutluluğun ve sağlığın bozulacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalet eder.

Rüyada Kısmetin Kapandığını Görmek

Rüyada kısmetin kapandığını görmek, büyük bir musibet yaşamaya, varını yoğunu kaybetmekle kalmamaya aynı zamanda manevi olarak da çok zor günler geçirmeye ve bunalıma girmeye yorulur. Borçların yükünü taşıyamaz olmaya ve gittikçe yokluk içine girmeye işaret eder.

Rüyada Yıldızname Görmek

Rüyada yıldızname görmek, başarısız olmaya, aksiliklerle karşılaşmaya, sıkıntıya, zorluğa ve zahmete düşmeye, mutsuz olmaya delalet eder. Rüya sahibinin işlerden yana istediği performansı yakalayamayacağına, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: