RuyaTabirleri.com

Rüyada Kitapçı Görmek

Rüyada kitapçı görmek, rüyayı gören kişinin akıl ve mantık süzgecinden geçirmediği hiçbir sözü konuşmayacağına, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına ve hiçbir işe kalkışmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin batıl şeylerden, hurafelerden, cahil kimselerden her zaman uzak duracağına, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına rivayet edilir ve rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kitapçı Dükkânı Görmek

Rüyada kitapçı dükkânı görmek de tıpkı kitapçı görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin alim ve bilge kimse olacağına, düşünmeden hareket etmeyeceğine, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine ve kendini her geçen gün daha fazla geliştireceğine alamet eder.

Rüyada Kitapçıya Gitmek

Rüyayı gören kişinin kafa karışıklığına, kendisini kötü, mutsuz ve hasta hissetmesine neden olan duygularından, düşüncelerinden ve korkularından kurtulacağına, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine ve şansının da yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada Kitapçıdan Kitap Almak

Rüyayı gören kişinin yüksek tahsil yapacağına, işinde uzmanlaşacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin donanımlı kimse olması sayesinde başarılarının artacağına ve tuttuğunu koparacağına tabir edilir.

Rüyada Sınav Kitapçığı Görmek

Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili büyük ve önemli hedefleri olduğu anlamına gelir ve rüya sahibinin yarınlarına dair hayallerini gerçekleştirmenin peşinden koştuğuna rivayet edilir. Kişi, amaçlarına ulaşmak için çalışıyor ve nefes tüketiyor demektir.

Rüyada Soru Kitapçı Görmek

Rüyayı göre kişinin atılıma geçmenin, daha fazla yükselmenin, ileri gitmenin ve başarılı olmanın yollarını aradığına ve bunun için güzel fırsatlar yakalamaya çalıştığına alamet eder. Rüya sahibi daha iyi şartlarda yaşamanın planlarını yapıyor diye yorumlanır.

Rüyada Kitap Görmek

Rüya sahibinin düşmanlarına, rakiplerine ve ona zarar vermek isteyen tüm art niyetli kimselere karşı büyük güç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kitapçı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayse (29 Ekim 2014 saat: 11:57)

    Bir kargaşa çıkıyor ve bir Kitapçısı dükkanı zarar görüyor. Ben de bu dükkana bir arkadaşımla gidiyorum kitaplar indirimliyse alayım diye. İçerde biri kitapların üzerinde oturuyor. Ben kitap bakmaya başlayınca o kişiye kitaplar indirimli mi diye soruyorum. O da bana hayır değil diyor. Ordan başka bir çalışan oğlum niye öyle diyosun oğlum indirimli ya hepsi diyor. Biz o sırada çıkıyoruz. Kitapçının diğer zarar görmeyen şubesine gidiyoruz ordan bir kitap alıyorum ben ödüyorum. Arkadaşım da burun damlasını yaptırıyor adama. Niye ben de anlamadım. Tam o sırada Kitapçıdaki o çocuk da geliyor oraya. Böyle bir kitap almak için kuyruk DS vardı. Adam benim o çocuğa ters bakışlarımı gördü. Sonra bizi kenara çekti. Bir şikayetiniz mi var diye. Ben de o olayı anlattım adama bu sırada çocuk da anlattıklarımı duruyordu. Sıra ona gelince şöyle dedi; seni bir arkadaşın bana anlattı ben de seninle tanışmak istedim bu yüzden böyle bir şey yaptım bu yüzden dedi. Bir de göğsüme dövme yaptırdım sen ona laf söylüyordun arkadaşınla aranda duydum dedi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,