RuyaTabirleri.com

Rüyada Kitaplar Görmek

Rüyada kitaplar görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı büyük ve başarılı çalışmalar sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine ve her zaman yükselme potansiyeli olan bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet eder.

Rüyada Kitaplar Almak

Rüya sahibinin, kendisini çok üst mevkilere taşıyacak çalışmalar için bazı atılımlar yapacağına, bu sayede sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada Kitaplara Bakmak

Kazanılacak çok büyük ve hayırlı kazançlar sayesinde iş hayatında bazı atılımlar yapmak, çeşitli projeler ortaya koymak ve daha büyük kazançlar elde etmek için özgüven kazanılacağına işaret eder. Aynı zamanda, İş hayatında gelinecek üst bir mevki sayesinde hayal edilen şeylere kavuşacak bir duruma gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Kitaplarının Çalındığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, gerçekleştireceği bir işten ya da yapacağı bazı çalışmalardan ötürü çok zor duruma düşeceğine, bazı sorunlar ile karşılaşacağına ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Kitaplarını Kaybetmek

İş hayatında yaşadığı sorunlardan ötürü çok büyük maddi ve manevi zarar uğrayan rüya sahibinin, zengin ve huzurlu olduğu zamanları çok özlediğine, bu yüzden büyük bir üzüntü duyduğuna ve kendisini çok yıprattığına işaret eder.

Rüyada Kitaplarını Toplamak

Ortaya koyacağı çalışmalar ve bu çalışmaların başarıya ulaşması sayesinde çok büyük kazançlar elde edecek olan rüya sahibinin, yakın zaman içinde hayırlı atılımlar gerçekleştireceğine ve kazancını iki hatta üç katına katlayarak refaha ereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kitaplar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hyuwon (08 Mart 2014 saat: 11:31)

    Rüyamda bir sürü kitaplık vardı ve ben tek tek hepsine bakıp “hepinizi okumak istiyorum” diyordum. Ayrıca, dil öğrenmeyi çok seven biriyim. Bu kitaplıkların ortasında dil kaynakları vardı ve onları elime alıp inceliyordum. Kitapların fiyatını soruyordum ve çok pahalı oldukları için alamıyordum ve bunun için çok üzülüyordum. Aynı rüyanın devamında, o kitaplıklar arasında incecik bir raf olduğunu ve o rafın arkasında bir geçit olduğunu gördüm.
    Uyanıp tekrar yattıktan sonra (ki bu gördüğüm rüyayı o zaman hatırlamıyordum bile) aynı mekanda bir küvet olduğunu gördüm. Küvet taşmayacak kadar su ile doluydu ve yanımda 2 kız ile birlikte içine girmiştim. Elimizle haç yapıp dua ettikten sonra içinde bulunduğumuz küvetin suyuyla yeşil ve kırmızı renk üzümleri ıslatıp yiyorduk. İşin garip yanı, bazen orada bulunan 3 kızdan herhangi biri oluyordum ya da dışarıdan izliyordum bu olayı. Aramızda konuşuyorduk ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum.
    Bu rüyaları nasıl yorumlamalıyım? Lütfen yardım edin. :(

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,