RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada kıvılcım görmek, rüyayı gören kişinin, insanlar arasında çok sevilen, sözüne itibar edilen ve muhtaç insanlara yardım edip onlara elinden geldiğince yardımcı olmak isteyen bir kişi olduğuna ancak buna rağmen kendisini kötülemek isteyen insanlar yüzünden hakkında dedikodu çıkarılacağına ve kötü olaylar ile karşılaşılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, hayırsız ve kötü bir evlada sahip olunduğuna ve ileride yaşanacak olaylarda bu yüzden sorun yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Üzerinde Kıvılcım Sıçradığını Görmek

Rüyada üzerinde kıvılcım sıçradığını görmek, resmi kurumlar ile yaşanacak ve sonunda halkın desteği ile çözülecek sorunların ortadan kaldırılmasına işaret edilir.

Rüyada Kıvılcımın Alevlenmesi

Rüyada kıvılcımın alevlenmesi, rüya sahibinin insanlara söylediği ve bazılarının hayatının değişmesine sebep olan sözlerin gün geçtikçe daha değerli ve derin olacağına yorumlanır.

Rüyada Kıvılcımlarda Duman Olması

Rüyada kıvılcımlarda duman olması, iş hayatında çok büyük ve güzel bir haberler alınacağına ve yeni başlangıçların ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada Kıvılcımların İnsanların Üzerinde Çoğalması

Rüyada kıvılcımların insanın üzerinde çoğalması, uzun bir zaman mutlu yaşanacağına ve bir süre daha bu şekilde gideceğine tabir edilir.

 Rüyada Bir Toplum Üzerine Kıvılcım Düşmesi

Rüyada bir toplumun üzerine kıvılcım düşmesi, bu topluluk arasında ortaya çıkacak bir sorundan ötürü büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Yüze Düşen Kıvılcımlar Görmek

Rüyada yüze düşen kıvılcımlar görmek, aile hayatında ya da sosyal hayatında kötülükler ile ve sorunlar ile baş edilmesi gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Kıvılcım Düşerek Evin Yanması

Rüyada kıvılcım düşerek evin yanması, rüyayı gören kişinin, kendisi ya da ailesi hakkında çekemeyenler ve düşmanlar tarafından çıkartılmış bir  dedikodunun çok büyük ve çok kötü sorunlara ve sonuçlara sebep olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!