RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek

Rüyada kıvırcık saç görmek, kişinin sosyal hayatını etkileyecek sorunlarla karşılaşacağına ve bu durumun psikolojik sorunlara yol açacağına delalet edilir.  Kıvırcık saç gören kişinin işiyle ilgili çok büyük kararlar vermesi gerektiğine işarettir. Verilecek kararlar sonucunda kişinin çok büyük felaketlere karışabileceğine ve hayatını altüst edeceğine yorumlanır.

Rüyada Dalgalı Saç Görmek

Rüyada dalgalı saç gören kişinin, mutluluk ve refah açısından çok iyi işlere imza atacağına ve ömründe karşısına çıkan bütün sorunların hızlıca çözümleneceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin adını büyük işadamları arasına yazdıracağına ve yaptığı çalışmaların hep yardımsever bir konumda olacağına işaret eder.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek, sağlık açısından rüyayı gören kişinin sağlam bir vücuda sahip olduğuna ve gelecek hastalıklara karşı vücudunun tamamen hazır olduğuna delalet eder. Yaşanan sıkıntıların ve başa gelen musibetlerin kişiye zarar vermeden atlatılmasına yorumlanır.

Rüyada Kısa Saç Görmek

Rüyada kısa saç görmek, rüya gören kişinin hastalıklara karşı çok narin bir vücudu olduğuna, yaşanan tüm problemlerin gün gün artacağına ve rüya sahibiyle birlikte aile bireylerinin de bu durumdan nasibini alacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hastalanması durumunda uzun süreli bir tedavi dönemi geçireceğine işaret eder.

Rüyada Saç Ağarması Görmek

Rüyada saç ağarması görmek, gelecekte yaşın ilerlemesi ve eğitim ile kişide meydana gelecek ve kişiyi başarıya götürecek değişimlerin yaşanmasına yorulur. Rüya sahibinin, aile saadeti için çalışıp çabalamasına ve vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmesine de yorulur.

Rüyada Sakal Beyazlaması Görmek

Rüyada sakal beyazlaması görmek, gelecek planlarında yaşanacak değişimlere ve yeniliklere delalet eder. Rüya sahibinin birden fazla işte başarıya ulaşmasına, şöhret ve para kazanmasına ve elinde bulunan bu güçle muhtaç insanlara yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada saç görmenin çok ayrıntılı olarak anlatıldığı rüya tabirini Rüyada Saç Görmek ve Rüyada Saç Kestirmek sayfalarımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!