RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyafet Değiştirmek

Rüyada kıyafet değiştirmek, hayatınızda meydana gelecek bir yeniliğe ve değişikliğe işarettir. Bu rüyayı gören kişi bazen yeni bir meslek edinir veya farklı bir sanat öğrenir. Eğer eski bir elbiseyi atarak yerine yeni ve güzel bir elbise giydiğinizi görmüşseniz, yeni bulacağınız mesleğin veya işin eskisinden daha iyi olacağını ve o işte daha çok huzur ve mutluluk bulacağınızı göstermektedir. Rüyada güzel elbisesini eski ve pis bir elbise ile değiştiren kişi bulunduğu iyi durumu terk ederek yerine daha kötü bir pozisyona girer. Aynı zamanda bu rüya kişinin güzel ahlakını kaybetmesine ve türlü sapıklıklara bulaşmasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada İş Kıyafeti Görmek

Rüyasında iş kıyafeti giyen kişi çalışmalarından büyük başarılar elde eder ve herkesin takdir edeceği bir pozisyona yerleşir. Bu rüya genellikle maddi ve finansal konulara işarettir. İş kıyafeti giyen kişi birçok yatırım yapar ve bu yatırımlarından büyük kazanç sağlar. İş kıyafeti bazen de yaptığınız mesleği çok sevdiğinizin ve işinizde mutlu olduğunuzun göstergesidir. Rüyada iş kıyafetini değiştirip normal kıyafet giymek işinizden ayrılmanıza ve daha karlı bir meslek edinmenize yorumlanır.

Rüyada Kıyafet Odası Görmek

Rüyasında kıyafetlerin değiştirildiği odayı gören kişi, kısa sürede birçok olay yaşar ve hayatında köklü değişiklikler meydana gelir. Bu rüya bazen de dini anlamda fıtratınızın farklılaşmasına, eski alışkanlıklarınızı terk etmeye, çeşitli sıkıntılardan sonra rahatlamaya, yeni dostluklar edinmeye, başınızdan geçecek önemli olaylara delalet eder.

Rüyada Kıyafet Değiştirmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kıyafet değiştirmek, kişinin kurtulmak istediği çeşitli durumlara ve hayatına yeni bir yön verme isteğine, arzu ve tutkularına işarettir. Bu rüya gören kimsenin iç dünyasında yaşadığı ve kimsenin bilmediği birtakım sıkıntıların ve ruhi bunalımların, kendisine karşı oluşturduğu değer yargılarının bir yansımasıdır. Hayatınızı yoluna koyma isteğinizin habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: