RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyafet Denemek

Rüyada kıyafet denemek, denenen elbisenin şekline ve özelliğine göre yorumlanır rüyasında yeni ve güzel bir kıyafet denemek, izzet ve şerefe, makam ve mevkiye, değerinizin artmasına, güzel bir meslek edinmeye ve hayatınızın yoluna girmesine işarettir. Rüyada eski bir kıyafet denediğini gören kişi, eskiden yaptığı bir hatayı tekrarlar. Rüyasında kendisine dar gelen bir kıyafeti denemek, birtakım yeni girişimlerde bulunacağınıza ve bu girişimlerden hayır görmeyeceğinize; kendisine bol gelen bir kıyafeti denemek ise bereketle geçecek bir seneye bazen de size uygun olmayan arkadaşlar edinip onların yüzünden boş işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyasında bir mağazada kıyafet deneyen kişi, farklı işlere girip çıkar veya bu rüya farklı konularda başarı elde etmenize ve bu başarılarınızla toplum içinde de takdir görmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kıyafetler Denemek

Rüyada beyaz bir elbise giyen kişi, manevi anlamda saflık derecesine ulaşır ve kendisini her türlü kötülüklerden arındırır. Bu rüya, ruhsal dinginliğe, ailevi ortamda yakalayacağınız mutluluğa ve huzura, sıkıntılardan kurtulmaya ve çevrenizde güzel bir isimle anılmaya işarettir. Rüyada kırmızı kıyafet denemek, başınıza gelecek uzun bir aşk ilişkisine, evliliğe, aşık olduğunuz kişiye düşüncelerinizi ve duygularınız açmaya yorumlanır. Rüyasında sarı bir kıyafet deneyen kişi, hastalanır veya bu rüya küçük mutsuzlukların ve üzüntülerin habercisidir. Siyah kıyafet denemek, asalete, iş hayatınızda takdir toplamaya ve çeşitli başarılara delalet eder.

Rüyada Kıyafet Denemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kıyafet denemek, genellikle kişinin kendisine bakış açısının bir yansımadır. Bu nedenle denediğiniz kıyafetin türü, şekli, size uyup uymaması, rengi sizin karakterinizin bir yansımasıdır. Mesela güzel bir kıyafet deneyen kişi kendisi ile barışıktır ve vücudunu olduğu gibi kabul eder. Eski ya da yıpranmış bir elbise ise iç dünyanızdaki huzursuzluğu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıyafet Denemek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (30 Haziran 2016 saat: 13:30)

  Merhaba benim rüyam çok karmaşıktı o yüzden hepsini değil belirli yerini anlatacağım ben bizim evin önündeydim birbirinden renkli bir sürü kıyafet deniyordum şimdi renklerini fazla hatırlamıyorum ama en son giydiğimi hatırlıyorum yeşil ve güzel bir elbiseydi.Ama yenimi yoksa babam kızmasın diye kuzenimin olduğunu söylediğim için kuzenimin mi hatırlamıyorum.Daha sonra babam felan geliyo beni ilk başta o elbiseyle görmediği için bir şey demiyo ve eve yukarı çıkıyor ve sonra aklına benim binada kıyafet denediğim ve kısa olduğu gelince ben de daha fazla onu sinirlendirmemek için yanına gidiyorum ve anlamadığım bir şekilde tam özür dileyecekten babam beni dövmeye başlıyor ve bende korkuyorum sonra babam bir yere gidiyor bakıyorum ki babaannem bizde hasta yatağında oturmuş benden yemek falan istiyor bende tamam diyorum ve hazırlıyorum sonra kendimi birdenbire başka bir yerde buluyorum silecek hazırlanmış sanki yol kenarı gibi bir yerde piknik yapıyoruz ama böyle biraz eğri olan bir yol vardı ben çıkmaya çalıştım ama başaramadım sonra bir baktım yol daha da yokuş oldu hepimiz çıkmaya çalıştık bir kaç kişi çıktı ama bende dahil bazımız çıkamadı kuzenim ise o yokuştabir aşağı bir yukarı hiç zorlanmadan paten kayıyordu sonra birden büyük büyük kuşlar geldi yanımıza adında tatarmış rüyamda biz hepimiz kaçmaya çalıştık annem ben kuzenim felan sonra biz sokaklarda yürürken o kuşlar geldi ben yorgunluktan bir yere oturdum Tatarlar benim oturduğum yerin altına gelip saklandılar bende o korkuyla hemen ordan kalkayım derken ters döndüm ve bir sürü tatar kuşun arasına düştüm tam onlar beni ısıracakken uyandım ama ısıramadılar bu arada kuşlar çok büyüktü ve beyazlardı güzeldi ama ben kuşları sevmediğim için korkmuştum

 2. Zühal (13 Mayıs 2016 saat: 11:18)

  Selamun Aleyküm.
  Bu rüyayı bilerek ve bilmeyerek yaptığım bürün günahlara tövbe ettiğim gece gördüm. Lütfen bunu dikkat ederek yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  Rüyamda bi mağazaya girip beyaz bir eşofman üstü deniyordum ama dar oluyordu bana. Kabinden çıkarkande benimde sorunum bu kıyafetler yukardan hep dar olur bana diyerek üzerimden eşofmanı çıkarıyorum. Mağaza böyle aydınlık ve ferahtı. Eşofman üstünü aldığım yerdeki kıyafetlerin hepsi de beyazdı. Yanımda biri vardı fakat kim olduğunu hatırlamıyorum.
  İyi günler.

 3. Büşra (20 Mart 2016 saat: 09:09)

  Rüyamda bi mağazaya babamla giriyoduk sonra ben elbise bakiyodum ama normal kıyafet alıyodum renkleri bordo sarı ve krem gibi 3 parçaydi.sonra kabine gidiyodum kabin boyle küçük bi yerdi. Lavabo gibi. Sonra annem geliyordu denedigim şeyleri gösterecektim ama benimle ilgilenmiyordu gidiyodu. Kıyafet almamizin nedeni de bana görücü gelecekti o yüzden alıyoduk. En son aldık işte bordo düz bi elbise sarı Kolsuz bi bLuz aldık onu giydim üstüne de evden bi ceketimi giydim tam arabadan indim uyandim

 4. kader (29 Mart 2015 saat: 11:48)

  Oncelikle selamun aleykum.ben bu ruyayi iki kere gordum.ruyam soyle:biz bir gezeyi gidiyoruz.annem ve babam gitmeden once bana paran varmi diye soruyolar. Bende var diyorum. Sonra geziye gidicegimiz yere geldimizde orda bir hediyelik esya yeri var orda ve ben orda bir album kitabi var ben onu almak istiyorum .Ama bir bakiyorum ki param yetmiyo.(ben aslinda geziyi unutmusum o yuzdrn annem ve babamdan para almamisim) .Nwyse gittigimiz yerde bir adam var hem kotu hem iyi bir tarzi var sonra orda bir kiyafet bolumu var ben orda kiyafet deniyorum.etek giyiyorum .etegi cikarirkwn etegi yirtiyorum.bora uzuluyorum ama o adam bana uzulmemi soyluyo.daha sonra ruyama uvey olan annem giriyo ama kotu olarak ( gercekte oyle degil) annem kotu ama bize caktirmiyo ama ben onun kotu oldugunu ogreniyorum .

 5. muserref (02 Kasım 2014 saat: 11:41)

  Selamın aleykum. Ruyamda bı magzada ablam ve arkadasımla kıyafet secıp denıyolardı ama magaza karanlık basık ferah bıyer degıldı ablama montları gosterıyodum ablamda denıyodu arkadasımda mını etek gıyıp bana gosterıyo ablamda cok begenıyo ve ablamda gıydı mını eteklerın yerını gosterın dedım arkadasımla baktım renga renktı sıyah sarı narcıcegı vardı cok begendım ama ben gıyemıcegım ıcın onlar denedıler cevap verırsenız cok sevınırım tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,