RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyamet görmek güçsüzün güçlüden öfkesini ve hakkını almasına, adaletin ve hakkın yerini bulmasına, zalimlerin insafa gelmesine delalet eder. Rüyada kıyamet görmek bunlarla sınırlı değildir. Savaşa, toplumların birbirine düşmesine, ortalığın muharebe kalabalığına dönüşmesine ve haklıların haksızlardan hesap sormasına, kötü ve nahoş olayların baş göstermesine yorulur.

Rüyada Kıyametin Kopmasını Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek bir topluma ait insan yığınının bazı kötülükler ve haksızlıklar yaparak adil olmaktan uzaklaşacağına işaret eder. Rüyada kişi kıyametin sadece kendisi için koptuğunu görürse, o kişi vefat eder. Bir kişi rüyada kıyametin sadece belli bir coğrafyada ya da belli ülke topraklarında koptuğunu görürse rüya sahibinin hak yolunda yaptığı hayırlara ve sevaba delalet eder.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü gören kişinin rüyası kendisine kötü düşüncelerinden ve kötü alışkanlıklarından vazgeçmesi için bir uyarı olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kıyamet Alametlerinden Birini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kıyamet alametlerinden birinin ortaya çıktığını görürse rüyasının anlamının, yaptığı hayır işlerini devam ettirmesi olduğu tabiri yapılır.

Rüyada Kıyamet Suresini Okumak

Rüyada kıyamet suresini okuyan kişinin çok muhterem ve iyi bir mümin olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi gönlü zengin ve eli açık biridir, darda olanların yardımına koşar, aç kalmış kişileri doyurur ve Allah yolunda hep güzel işler yapar.

Rüyada Arafat’ta Bulunmak

Bir kişi rüyasında kendini Arafat meydanından görürse eğer bir yola çıkacak ve bir yere seyahat edecek demektir.

Rüyada Amel Defteri Görmek

Rüyada amel defterinin görmek rüya sahibi için hayırlıdır. Rüya sahibinin ahiret hayatında azap çekmeyeceği, kendisini ahiret hayatında iyi şeyler beklediği ve Allah’ın izni ile hayattayken yaptığı güzel ammeler sayesinde iyilik göreceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!