RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyamet Günü Görmek

Rüyada kıyamet günü görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında kötü, daha sonra pişmanlık yaratacak ve Allah katında günah sayılan davranışlardan, sözlerden ve işlerden kendini sakınıp kollaması ve hem ailesine hem onuruna leke getirmemesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılan kötülüğün ve düşmanlığın yapan kişiye döneceğine ve haklı kişinin haksız kişiden hakkını birgün mutlaka alacağına işaret eder.

Rüyada Sura Üflendiğini Görmek

Rüyada sura üflendiğini görmek, sosyal hayatta ve aile hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan bilgili, deneyimli ve hak yolunda ilerleyen insanlar sayesinde kurtulabilineceğine ve yaşanan olayların geçici ancak taraflar arasında iz bırakacak şeyler olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek,  hane içinde, maddi ve manevi baskılardan ötürü yaşanan sorunların ve sıkıntıların son bulacağına ve her zaman mutlu, huzurlu ve refah içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada Allah’ın Hüküm Verdiğini Görmek

Rüyada allah’ın hüküm verdiğini görmek, insanlar arasında yaşanacak sorunların çözümünde Hz. Ömer gibi adaletli ve doğru sözlü oluşu ile nam salmış bir kişinin ön ayak olacağına ve ne kadar dert ve problem varsa hepsinin çözümünde yardım edeceğine ve taraflara destek olacağına delalet edilir.

Rüyada Amel Kitabını Tutmak

Rüyada amel kitabını tutmak, sağ elinde tuttuğunu görmek, rüya sahibinin, iyilikleri, doğru sözlülüğü ve dindarlığı sayesinde Allah katında çokça sevildiğine işaret eder. Sol elinde tuttuğunu görmek, rüyayı gören kişinin, kötülükleri, yalancılığı ve din bilmezliği yüzünden Allah katında günahkâr sayıldığına yorumlanır.

Rüyada Arasat Meydanında Durmak

Rüyada Arasat meydanında durmak, uzun zamandır düşünüldüğü halde iş hayatındaki problemlerden ötürü sürekli ertelenen ve çok gidilmek istenen bir yere yapılacak olan bir yolculuğa tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!