RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyamet Kopmasını Görmek

Rüyada kıyamet kopması, rüya sahibinin bazı şeylerin farkına varması için bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin gerçek hayatta korkması gereken şeyler vardır. Dini inançlarını gözden geçirmeli ve daha dikkatli olmalıdır. Her zaman adaletin olduğunu ve bir gün hesapların kapanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi bir haksızlığa uğramış ise bunun öcünü en kısa zamanda alacaktır.

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi hamile bir kadın ise, çocuğunu düşürür veya hastalıklı doğmasına neden olur. Bu rüya bazen de bir yere göç etme anlamına gelir. Rüya sahibi bulunduğu yerdeki karışıklıklar nedeniyle başka bir yere yerleşmek için hazırlık yapacaktır. Ayrıca devletin halkı kontrol altına alamamasına delalet eder.

Rüyada Kıyamet Alameti Görmek

Rüyada kıyamet alameti görmek, kötü günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibi dışarıdan etkilerle zor günler geçirecektir. İnsanların tavırları rüya sahibi ile çevresindeki insanların arasının bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle rüya sahibi o ortamdan uzaklaşma ihtiyacı hissedecektir. Ancak eğer bu konuda bir önlem almazsa çok daha kötü şeylerle karşılaşabilir.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüyada kıyamet gününü gören kimse, eğer kıyametten etkilenmiyorsa, öbür dünyada güzelliklere nail olacaktır. Rüya sahibi dünyada yaptıklarının ödülünü alacak ve kendisini huzurlu hissedecektir. Yaşantısında da kötülüklerden, alçak insanlardan uzak duracaktır, kendisini koruyan bir ilahi güç olacaktır. Bu nedenle rüya sahibi sıkıntı ve kederden uzak bir hayat sürecektir.

Rüyada Mahşer Görmek

Rüyada mahşer görmek, yoksulluktan kurtulmaya ve maddi sıkıntıların son bulması anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada mahşer yeri görmek, sır tutmaya işaret eder. Rüya sahibi bazı bildiklerini anlatmayarak ortamı sakin tutacak. Sözünün eri olan, bu nedenle insanların saygısını kazanan bir kişiliğe sahip olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!