RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyameti Görmek

Rüyada kıyameti görmek, eşitliğe, bölüşmeye, haklının hakkını almasına, zorbanın cezasını çekmesine ve deyim yerindeyse akla karanın birbirinden ayrılmasına işaret eder. Rüya sahibinin kendini ispat edip, layık olduğuna ulaşma çabalarının ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine alamet eder.

Rüyada Kıyameti Beklemek

Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bazı beklentiler içinde olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi, geleceği ve hayatının kalanı için attığı adımlardan ve hedeflerden yana olumlu, hayırlı ve güzel beklentiler içinde demektir diye tabir edilir.

Rüyada Kıyameti Haber Vermek

Rüya sahibinin çevresinde gaflet, ihanet ve hıyanet içinde olan bir kişinin olduğuna, kendisinin de bu kişinin yaptığı yanlışı ona göstereceğine, onu uyaracağına ve o kimseye iyi niyetle yol göstererek hatasından dönmesini sağlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kıyameti Hissetmek

Rüyada kıyameti hissettiğini gören kişinin rüyası hayattan ve yarınlarından yana korkularının ve endişelerinin olduğuna işaret eder ve rüya sahibinin kafasında hep kaybetmeye dair kuruntuların bulunduğuna alamet eder.

Rüyada Kıyameti Yaşamak

Rüyayı gören kişinin bazı gerçeklerin ve doğruların ayrımına varacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Kıyamet Alametlerini Görmek

Şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kötü ve zor günler geçireceği, üzüleceği, başarısız, mutsuz ve sağlıksız olacağı anlamına gelir ve uğursuzluktur diye değerlendirilir.

Rüyada Kıyamet Gününü Görmek

Rüya sahibinin aile büyüklerinden ya da yaşam tecrübesi olan kişilerden öğüt alacağına ve o kişiler tarafından hak yoluna dönmesi için telkin edileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, bu sayede dünya hayatının gelip geçici olduğunu, baki olanın ahiret hayatı olacağını fark edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!