RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıymalı Pide Görmek

Rüyada kıymalı pide görmek, kısmetle tabir olunur ve çeşitli fırsatları, kişinin ayağına gelen şansı, bahtının güzel olmasını işaret eder. Kıymalar pişmişse rızkında artış olacağını, çiğ kıymalı pide ise duyulduğunda kişiyi kedere salacak gelişmeler yaşanacağına alamettir. Kişinin gerçekleri göreceği, adımlarını atarken tüm risklerin de farkında olacağı bu dönemde işlerinin başında tüm gücüyle duracağını, yeni görevler alacağını, sevdiği kimseyle kısa bir tatile çıkacak olan bekar kişilerin döndüklerinde evlilik kararı alarak ailelerine müjde vereceklerini bildirir. Evli kimselerin eşlerinin üstüne düşerek, kıskançlık yaşayacaklarını, eşlerinin istediği her şeyi yapıp, pek çok hediye alarak onu şımartmak isteyeceklerini alamet eder. Hatalarından büyük pişmanlık duyan kimselerin bundan sonraki her adımlarına dikkat ederek yaşamaları nedeniyle daha güzel bir yaşam elde edeceklerine de yorumlanır.

Rüyada Kıymalı Pide Yemek

İş bulmaya ve para kazanmaya işarettir. Özellikle parasal açıdan sıkıntı çeken veya bir süredir işsiz kalan kişilerin gelen müjdeli bir haberle ya da bir tanıdık vasıtası ile yapılan görüşme sonucunda iş sahibi olmalarına, girdikleri işe kısa sürede adapte oldukları gibi, aynı zamanda çok sevilen bir çalışan olarak huzurlu bir iş yaşamına sahip olacaklarını da alamet eder.

Rüyada Kıymalı Pide Yapmak

Evinde kıymalı pide yapan kişi fazla cömert davrandığı için bir süre sonra sıkıntı yaşar. Hesabını bilmeden hareket eden rüya sahibinin geleceği için yeni tedbirler alacağını, gelirini daha dengeli harcama kararı alacağını tabir eder. Kalabalık bir ortamda kıymalı pide yapmak ise, mesaisi fazla olan ve yorucu bir işe sahip olmak, sosyal hayata zaman ayıramamak manasına gelir.

Kıymalı Pide Görmenin Psikolojik Yorumu

Kaliteli yaşama isteğini, lükse olan düşkünlüğü işaret eder. Rüya sahibinin kendisini istediği konuma getirmek için çok çalıştığını ancak dilediği gibi yaşayamadığı için iç dünyasında huzursuz olduğunu, ait olduğunu düşündüğü yerin burası olmamasından dolayı sürekli stres içinde olduğunu sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kıymalı Pide Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. emrullah (27 Eylül 2016 saat: 21:48)

    Bak ben bi akraba yada tanidik birinin dugunune gidiyorum ama eski bir araba benim deyil onlarin koy gibi yere gidiyom dugunun sesi geliyo ama goremiyorum yuksek beton duvar var dort kose havuz gibi dusun kimse gorunmuyo sesten baska ben dugunu gore bilmek icin gece kondu bir evin catisinda izliyorum dugun bitince eve giriyom kiymali bi borek yada corege benzeyen birsey yiyorum ama karmim doyasiya bir muttet zaman geciyo ben halinin ustune yapiyom ve bana kimse birsey demiyo birtane adamin temizledigini dordum sonra bu ruyayi iki gun gordum ust ustte

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,