RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Arkadaş Görmek

Rüyada kız arkadaş görmek, yaşanacak olan değişime işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya hakkında diğer bir yorum da alınacak olan yeni kararlardır. Bu kararlar, hayatınız önemli ölçüde değiştirecek olan kararlardır. Bunların dışında; söz ya da nişan gibi durumların yaşanacağını da söyleyelim. Bu tür rüyalarda birkaç yorumun öne çıkması, rüyadaki diğer ayrıntılarla ilgilidir. Genel anlamda, bir değişim olacağı ve hayatınızın gidişatını etkileyeceği işareti mevcuttur. Kısa süre sonra yaşanacak olan bu durumların ardından, çok daha farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız.

Rüyada Eski Kız Arkadaşı Görmek

Bu rüya hakkında en fazla üzerinde durulan konu, bir anlaşma ve fırsatı değerlendirmektir. Bunların dışında da hediye vermek, bu rüyanın sonuçları arasında bulunmaktadır. Anlaşma konusunda kastedilen, bir ticari ortaklıktan ziyade, gönül birliğidir.

Rüyada Kız Arkadaş Öpmek

Burada üzerinde durulması gereken konu, bir şer durumunun zamanla hayra dönmesidir. Sorun yaşayacağınızı düşündüğünüz bir gelişme ile ilgili olarak, geçen zamanla beraber, olumlu durumlar yaşanmaya başlayacaktır. Bir nevi, “hayırdaki şer” yorumu da yapılmalıdır. Sabretmenin önemi bir kez daha kendisini gösterecektir.

Rüyada Kız Arkadaşa Sarılmak

Bu durumla ilgili, affetmek akla gelmelidir. Yapılan yanlışın ortaya çıkardığı olumsuz etkiden kurtulacak ve yanlışınızdan döneceksiniz. Kalp kırmanız sonucunda size karşı olan kızgınlıklar da son bulacaktır. Rüya hakkında, bir imza konusu da gündeme gelecektir. Bu imzanın hem ticari hem de manevi (evlilik) olması mümkündür.

Rüyada Kız Arkadaşla Konuşmak

Bu rüyadan çıkarılacak olan sonuç, gelecek planları yapmaktır. Hayatınızın bu döneminde yapacak olduğunuz gelecek planları, uzun vadeli olmak zorunda değildir. Bu rüyadan çıkacak olan diğer sonuç, mekân değişikliği ile ilgilidir. Mekân değişikliğinin size oldukça iyi geleceği ve huzurlu olacağınız düşünülmelidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!