RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Arkadaşı Görmek

Rüyada kız arkadaşı görmek, rüya sahibi bekar biri ise mevcut olan ilişkisinin sonunda o kişi ile hayırlı bir evlilik yapacağına yorulur. Evli bir kimsenin rüyasında kız arkadaşı görmesi ise eşi ile arasında kıskançlık veya güven eksikliğinden kaynaklanan sorunlar çıkacağına ve evdeki dirliğin, huzurun bozulacağına işarettir. Bekar kişiler için genellikle hayırlara vesiledir ve karşısına çıkacak iyi bir kısmeti, gönlünde biri varsa da onunla beraber güzel bir evlilik yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kız Görmek

Kişinin hayatı ile ilgili bazı konularda güçlük çekeceğine tabir edilir. Rüyada kız görmek uzun süredir beklenen kapının asla açılmayacağı anlamına da gelir. Ümitlerin sona ermesi olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda iş üretiminin durmasına, kazanılan rızkın düşmesine delalet eder. Ticaret yapan kimseler için ise iş itibarını kaybedeceği anlamına da gelir. Rüyada görülen kız bekar ise kişi çok büyük mallara ve gelire sahip olur, zenginleşir. Zaman zaman rüyada görülen kız bekar ise, kişinin ederi çok yüksek arazilere sahip olacağına da yorumlanır. Bazı rüya alimleri, rüyada kız görmenin mahsul açısından berekete sebep olacağını veya kişinin mal sahibi olacağını söyleyerek yorumlarlar.

Rüyada Genç Kızlar Görmek

Rüyasında birden çok genç kız gören kişi, çok yakın olmadığı bir tanıdığından iyilik görür ve olumlu anlamda menfaatine uygun gelişmeler yaşar. Görülen kızlar güzelse yaşanan gelişmeler ve sağlanan çıkarlar da o denli güzel olur. Rüyada güzel kızlar görmek yüksek miktarda para kazanmaya ve sevilen, beğenilen biri olunduğuna delalettir. Rüyasında çok sayıda çirkin kız gören kişi ise haram kazanç elde eder ve rızkı da azalır. Allah katında makbul olmayan işlere girişir, habis huylara sahip olur. Rüyada çirkin genç kızlar görmek maddi kayıplara olduğu kadar, kişinin iman açısından da zayıflamasına ve manevi olarak da kayıp içinde olmasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!