RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Çocuk Görmek

Rüyada kız çocuk görmek, başarıya ve makama işarettir. Yakın zamanda iyi bir makama gelmek ile sizin için önemli bir başarı görülecektir. Hayra yorulan rüyalardan birisidir. Genel olarak çocuk görülmesi, kısmet anlamına da gelir. Bir konuda kısmetli olacaksınız ve kazançlı çıkacaksınızdır. Bu dönemde verilecek olan kararlarda da hayır aranmalıdır. Uzun süredir üzerinde düşünmekte olduğunuz konularla ilgili olarak bu dönemde harekete geçmeniz, iyi sonuçları ortaya çıkaracaktır. Yine bu dönem içerisinde maddi anlamda yatırım yapmak, güzel sonuçların meydana gelmesini sağlayacaktır.

Rüyada Çirkin Kız Çocuğu Görmek

Bir umutsuzluk durumu, gerçeğe dönüşecektir. Bu rüyanın, o olay ile ilgili olarak hayırlı bir işaret olduğunu bilmelisiniz. Umulmadık yardımlar almanız ve güzel bir döneme girmeniz, bu rüya ile müjdelenmektedir. Bu rüyanın en önemli özelliği, beklentinin düşük olduğu konuda güzel haberlerin gelecek olduğudur.

Rüyada Kız Çocuğu Kucaklamak

Yapacak olduğunuz katkıyı işaret eder. Sevdiğiniz bir kişiye sağlayacak olduğunuz katkı, zamanı gelince size de olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Manevi tatmin dışında, bu olay sonucunda bir kazancınız olacağını bilmelisiniz.

Rüyada İki Kız Çocuğu Görmek

Yaşanacak olan kararsızlığa delalettir. Bu kararsızlık, hayatınızdaki önemli bir konu hakkında olacaktır. Burada üzerinde durulması gereken konu, seçim yapmak zorunda olduğunuz konuda, iki adet tercih adayı da hayırlı olduğudur. İki karardan birisini seçmeniz, her şekilde hayırlı yorumlanmaktadır. Bu nedenle de hızlı bir seçim yapmanız, daha az stres yaşamanıza neden olacaktır.

Rüyada Kız Çocuğu Evlat Edinmek

Yakın zamanda işleyecek olduğunuz sevaba, manevi ziyaretlere, bolluğa işaret olarak nitelendirilebilir. Güzel bir rüya olduğu ve manevi açıdan sizi mutlu edeceği ortadadır. Huzurlu günlerin size müjdeli haberler getireceğini de ekleyelim.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada çocuk görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Çocuk Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Kız Çocuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (11 Ekim 2014 saat: 08:36)

    Ben ve birkaçkiz içinde havuz olan bir banyoya giriyoruz havuza girmek için. Sonra tek dayim olan yasar dayim elinde kancalara asilmis kopek baliklari ve iki legenle içeri giriyo. Kizlar beni havuza yatiriyor.bu atada yanimzda küçük kizlar ve ysitim erkekler var.dayim kopekbaliklarinin agzina biraz su ve aci kirmizi biber dolduruyor.ardindan israr etmeme ragmen kopekbaligini üstüme atiyor.ben çirpiniyorunm sonra kizlar beni çikariyor kalktigimda burnumun kanadigini görüyorum. Lütfen yorumlayiiiiin;))));((((

  2. mürüvvet gülgen (15 Mayıs 2014 saat: 10:03)

    Rüyamda sevdiğim adamla evlenmişim çok tatlı bana benzeyen bir kız çocuğumoolmus eşimle onu çok seviyormuşuz ancak bi anda erkek arkadaşımın eski eşi geliyor yanımıza televizyon bozulmuş onu tamire götüreceğini söylüyor erkek arkadaşımda onunla birlikte bende gideyim ufak ufak diyor bende üzülüyorum. Bu arada hic tarzın olmayan saçma sapan bir yerde garsonluk yapiyormusuz ve salatalik gördüm bir takim restoranta gelen müşterilerin elinde . yorumlarsaniz sevinirim. Çok teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,