RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Doğurmak

Rüyada kız doğurmak, istenen huzurlu ortama kavuşmak, amaca ulaşmak ve arzu edilen geleceğe sahip olmak şeklinde yorumlanırken, kişinin ailesine verdiği değerin anlaşılacağını aile bireyleri arasında güçlü duyguların var olacağını da bildirir. Kız doğurmak bekar ya da evli kişiler için hayır olarak yorulur ve kız ya da erkek evlat doğurduğunu görmek rahatlamaya işarettir. Maddi olanaklar konusunda bolluğa ve berekete işaret eder. Yıllardır çalışılan ve başarıya ulaşmak için çaba harcanan bir konuda ele geçecek önemli fırsatları temsil eden rüya, iş konusunda rekabet içinde olunduğunu ancak kişinin nihayet ereğine ulaşacağını da bildirir. Müjdeli haber ve kişiyi sevince boğacak gelişmeleri de tabir eder. Her türlü ilişkinin, iletişimin güçleneceğini, mutluluk dolu günlerin yaklaştığını da ifade eder.

Rüyada İkiz Kız Doğurmak

Katmerli sevinç demek olan rüya, kişinin her türlü şansa sahip olacağını, hayatı boyunca kederden uzak yaşayacağını ve aklındaki hayata geçirebilmek için pek çok fırsatın ayağına kadar geleceğine tabir edilir. Uzakta yaşayanlar için hasretin kökten biteceğini, kişinin ailesinin yanına döneceğini veya ailesiyle beraber yaşamaya başlayacağını, evlenmeyi, geç sahip olunan evlatları da bildirir. Her açıdan bereket içinde olmak, hasatta bolluk yaşamak, rızkın artması gibi anlamlara gelen iyi bir rüyadır.

Rüyada Kız Doğururken Ölmek

Bir olumsuzluğun, yanlışın yahut hatanın yarattığı zararın sonucunda elde edilecek önemli bir tecrübeye yorumlanan rüya, kişinin hayatında ikinci yarının yeni başlayacağını, kötü olaylar yaşansa da yeniden doğulduğunu düşünerek hareket etmeyi ifade eder. Şer görünen bazı olayların yakın gelecekte kişi için pek çok hayır kapısına vesile olacağının da ifadesidir.

Rüyada Kız Doğurmanın Psikolojik Yorumu

Söz söyleme, kendini dinletme, önemsenme ihtiyacı içinde olunduğunu bildiren rüya, kişinin toplumsal hayatta yaptıklarıyla anılmak istediğini ve saygınlık kazanmak için uğraştığını bildirir. Duygusallığın ve ketum bir karakterin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!