RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Dövmek

Rüyada kız dövmek, yapılacak büyük hayır işine ve görülen kişiye yardımda bulunmaya yorumlanır. Kişiden borç isteyen veya zor bir durumunu paylaşan, destek isteyen biri olacağına, rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına tabir edilirken, anne tarafından akraba olunan birinin sıkıntısını hafifletmek, yıkılan bir yuvayı toparlamak, başkalarına akıl verecek kadar olgun davranmak manasına gelir. Kız dövdüğünü gören kişi aksine çok merhametli, insanların kalbini kırmaktan, haksızlık etmekten ve ah almaktan çok korkan, günahtan uzak yaşayan biri olur. Kendi çocuklarını da aynı şekilde yetiştirmek için uğraş veren rüya sahibinin çevresiyle son derece uyumlu bir hayat yaşadığına da dikkat çeker. Verilecek güce ve desteğe alamet olduğu gibi, kişinin alacağı iyi haberlere de tabir edilir.

Rüyada Başkasının Kızını Dövmek

Tanıdık birinin kişiye gelerek derdine çare arayacağını, rüya sahibinin vereceği önerilere, maddi desteğe talip olacağını bildirir. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi olmanın ve yardımlaşma derneklerine üye olarak pek çok kişinin sorununa çare bulmak için çalışılacağının da delaletidir. Rüya sahibinin kendisi dışındaki insanları da önemseyeceğini, bencil tutum içine girmeden, zenginliğiyle övünmeden yaşayacağını ve herkese iyilik yapmak için kalbini açacağını işaret eder.

Rüyada Kendi Kızını Dövmek

Aile içinde yaşanacak ani bir olumsuzluğun kişinin olaya el koymasıyla çözüleceğini, çocuklarına daha iyi bir yaşam sunabilmek için her zaman yanlarında olacağını, hem ruhsal gelişimlerine, hem de eğitimlerine destek sağlayacağını ifade eder. İyi bir anne ve baba olmanın ifadesi olan rüya, evlat sahibi olmanın mutluluğunu ve kişide yaratacağı güzelliklerin hayatı tamamen değiştireceğini de tabir eder.

Rüyada Kız Dövmenin Psikolojik Yorumu

İntikam almak, kızgınlığını, öfkesini kontrol etmekte zorlanmak manasında olan rüya, kişinin gerçek hayatında kendisine karşı cephe aldığını düşündüğü bir bayanın varlığına işarettir. Büyük bir rekabet içinde yaşandığını, özellikle iş konusunda yükselme hırsına yenik düşüldüğünü de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: