RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız İsteme

Rüyada kız isteme, alınacak yeni kararlar sayesinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına işaret eder. Kız isteme iş değişikliği anlamına da gelir ve kişinin sahip olacağı yeni işinin ona bol kazanç, yüksek gelir ve daha iyi bir yaşam sağlayacağına da işarettir. Bu rüya aynı zamanda var olan ve bir türlü yoluna girmeyen sıkıntıların, ruhsal bunalımların, kırgınlıkların, küslüklerin ve kişiye rahatsızlık veren her türlü problemin sona ereceğinin de müjdesini verir. Yenilenmek olarak adlandırılması gereken rüya kişinin tüm yaşamının değişeceğine, her açıdan farklılıklar olacağına da tabir edilir.

Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Rüya sahibinin önemli bir karar alacağı ve bu karar doğrultusunda hareket edeceği anlamına gelir. Kız istemeye giden kişiler yeni bir işyeri açmak için teşvik alır, devlet ile ilgili konularda işleri rast gider ve başarılı işler yaparlar. Bekar kişiler için kişilik olarak kendisine uygun, maddi anlamda zengin bir aileye mensup, görgülü ve namuslu biri ile tanışılacağına, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına delalettir. Kız istemeye gittiğini gören kişinin ailesinden birinin evlenmesi de söz konusudur.

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek

Kendisi için görücü geldiğini gören kişiler hayatları ile ilgili çok önemli bir dönüm noktasına gelirler ve bu aşamada aile desteğini de alarak bir karar vermek zorunda kalırlar. Kişinin tüm geleceğini etkileyecek olan önemli bir duruma işaret eden rüya, evli kişiler için eşin alacağı bir karar nedeni ile hayatının değişeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kız İsteme Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleceği için endişeli olan, evlilik veya özel yaşam konusunda sürekli bir kararsızlık yaşayan, ne yöne hareket edeceğini bilemeyen insanların iç çatışmalarını simgeler. Kararsız kalınan konularda sürekli olarak başkalarının fikirlerini almak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kız İsteme İle İlgili Rüyalar;

 1. fatih (23 Eylül 2016 saat: 07:53)

  öncelikle hayırlı günler ben dün gece gördüğüm rüyamda en yakın arkadaşım bana elinde bileziğe benzeyen iki ucunda 3 gen nazar boncuklarının sallandığı bir büyü getiriyo ve benim tüğlerim diken diken oluyo ve sonra büyük bi hararet ile uyandım sabah aileme anlattım işin garibi annemde aynı geceaynı saatte bizim bi komsumuzla bana kız istemye gitmiş sizce bunun anlamı nedir teşekkürler.

 2. Filiz (15 Eylül 2016 saat: 14:26)

  Rüyamda eskiden erkek arkadaşım olan bir erkeğin abisi ve yengesi seni istemeye gideceğiz deyip bizim evde istemeye geldiler ve ne olduyda küçük bir erkek çocuğu kardeşimin hayalarına tekme attı birden kargaşa oldu bana istemek için gelen çocuğun abisi ve kardeşim tartışmaya başladı ama ortadan kayboldular sonra kapıya büssürü erkek geldi kavgaya bende kapıyı açmadım polis çağıracağım diye telefonu elime aldım aramaya başladım ve uyandım öylelikle fakat rüyamda ne istemeye gelecek çocuk vardı nede bizim evdeydik balkonlu bir evdeydim sonra teyzemin evindeydik bu ne anlama geliyor ben 7 yıl önce boşandm ve hayatimda kimse yok suan bu rüya neye yorumlanır

 3. Filiz (17 Nisan 2016 saat: 01:24)

  Rüyada oglumun sevgilisinin ailesi gelinim olacak kişiyi isteme olmadan damat tarafına vermeye damat evine geliyorlar damat tarafından iki altın alırız diye konuşuyorlar kendi aralarında gelinim olacak kişide kırmızı bindalı yani kınalık giymişti çok güzel olmuştu

 4. Tolga (15 Mart 2016 saat: 08:59)

  6 yillik kiz arkadasimdan ayrilali 1 hafta oldu ikimizde birbirimizi seviyoruz hala daha.ruyamda onu gordum beni isteyen birisi var bu aksam istemeye gelecekler dedi. Bende hayirlisi dedim ve uyandim.hayirlisi dedim ama icim kan agliyordu. Bunun anlami nedir acaba?

 5. ela buse (11 Kasım 2015 saat: 08:38)

  Rüyadamda aniden habersiz birnşekildenbeni istemeye geliyorlardı (kız istemeye ) erkek tarafıda cok fazla zengindi. Erkeğin mesleği doktor ve ailem verdi beni Ailesi çok iyiydi sonra bana erkek telefon verdi en pahalısından söz kesildi inşallah yorumu güzeldir

 6. jusx (23 Mayıs 2015 saat: 11:19)

  istihare namazi kildim ve rüyamda sevdigim erkek beni istemeye geldi,annesini ve babasini rüyamda görmedim, ama sonunda istemeden gidildi, bir daha geleceklerdi, konusulmustu. ben onun yazmasini beklemistim cok bekledim ve sonunda biz misalinde bana bir resim gönderdi bir kadin ve erkek namaz kiliyordu cok sevinmistim ve Allaha sükrettim. kina gecemde ne giyinebilecegimi bilmiyordum o da bana resimler gönderdi. ondan sonra bi an yanimdaydi konusuyorduk ve güldük. onu cok seviyorum ve o Yüzden bu rüyayi gödügüme cok sevindim. in sha Allah yorumu da güzeldir ve yardimlariniz icin Allah sizlerden razi olsun

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,