RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Kardeşini Görmek

Rüyada kız kardeşini görmek, yaşam boyu iyi insanlarla karşılaşmayı ve her derdinde yanında samimi, güvenilir insanlar bulmayı işaret eder. Rüya sahibinin seçimlerini doğru yaptığını, yaşlılığı için düşündüğü yatırımların kısa vadede kar getireceğini, ailesinden ve çevresinden göreceği destek sayesinde motivasyonunun artacağını bildirirken, evli kişiler için eşleriyle aralarında tazelenen aşka, karşılıklı gelişen sevgiye, çocuklarını hoşgörü ile büyütmeye de yorumlanır. Kız kardeşini gören kişi ailesindeki bayanlar tarafından korunup kollanır, anne tarafından yüklü bir mirasa kavuşur veya annesinin kendisine yapacağı maddi yardımlar sayesinde iş kurarak ticaret hayatına atılır. Başarıya, el üstünde tutulmaya delalet olan rüya kişi bekarsa karşısına merhametli, şefkatli bir bayanın çıkacağını da ifade eder ve yakın zamanda hayat boyu geçim sağlanacak, huy olarak da, karakter olarak da uyum içinde olunacak bir evlilik yapılacağının müjdesini verir.

Rüyada Kız Kardeşini Ölmüş Görmek

Yakınlık duyulan bir kimseyle araya mesafe girmesinin veya bu kişiyle yaşanacak bir soğukluğun işaretidir. Rüya sahibinin bir zamanlar aralarından su sızmadığı bir arkadaşıyla görüşmeyi keseceğini, bu kişinin yanlışlarını tasvip etmediği için kendisini geri çekeceğini, yeni arkadaşlıklar kuracağını bildirir. Bazen de aile içi meselelerde kişinin annesi, teyzesi ya da kız kardeşi ile bağlarında zayıflama hasıl olacağını da tabir eder.

Rüyada Kız Kardeşini Ağlarken Görmek

Aile içinde sevilen birinin sevincine ortak olunacağını ve bu kişinin yaşadığı mutlulukla gönül ferahlaması hissedileceğini, ev halkı üzerindeki kara bulutların, nazarın dağılmasıyla beraber herkesin yeniden eski, neşeli ve huzurlu günlerine geri döneceğini müjdeler. Sevinç içeren, pek çok kişiyi de mutlu eden hayırlı haberlerin geleceğini bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Kız Kardeşini Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlü kadınlardan ve bireylerden etkilenen kişinin ilişkilerinde daha pasif kaldığını ifade eder. Rüya sahibinin ilk gençlik ve çocukluk yıllarında ailesindeki bayanların yaptırımları, baskınlığı nedeniyle kişiliğini ortaya koymakta zorlandığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,