RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Kuzen Görmek

Rüyada kız kuzen görmek, hafiflemek, sorunsuz bir dönem geçirmek ve borçları ödeme konusunda kolaylığa sahip olmak demektir. Çetin hayat koşullarının kolaylaşacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına alamet ettiği gibi, aile veya akraba çevresinden gelecek olan değişik bir teklifin de habercisidir. Rüya sahibinin yakın bir tanıdığı vasıtası ile içinde bulunduğu bunalımlı durumdan çıkacağını, aile içindeki pürüzlerin ortadan kalkacağını ve maddi koşulların daha iyiye gitmesiyle beraber arzu edilen eşyalar satın alınması anlamındadır. Kız kuzen gören kimseler işyerlerinde mutlu bir çalışma ortamına sahip olurlar ve sürekli olarak takdir görürler. Yapılan işlerde başarıya ulaşmanın ve göze girmenin de habercisi olan rüya, sağlık sorunu olanlar için de şifa bulmalarının çok yakın olduğunu müjdeler.

Rüyada Kız Kuzenle Buluşmak

Tatsızlıkların geride bırakılacağı ve özellikle arkadaşlarla beraber planların yapılacağı güzel bir dönemi işaret eder. Kız kuzen destek demek olduğu gibi, kişinin arkasına aile desteğini de alarak başarıya daha emin adımlarla ilerleyeceğini, kendinden emin tavırları ve özgüveni sayesinde iş konusunda hiç sıkıntı çekmeyeceğini ifade eder. İşlerin yoluna girmesi, maddi açıdan rahat bir nefes almak manasına gelen rüya, evliliklerde ayrılık düşüncesinde olanların yeniden aşk tazeleyeceklerinin müjdesini verir.

Rüyada Kız Kuzenle Kavga Etmek

Hayra yorulmaz ve duyulacak kötü dedikodular nedeni ile aile içinde uzun süren sıkıntılı zamanlara ifade edilir. Kişinin sırlarını ifşa etmek isteyen birinin varlığına yorumlanan rüya, şantaja uğramaya, duyguların kötü şekilde kullanılmasına ve aldatılmaya da tabir edilir.

Rüyada Kız Kuzen Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesinde dağılmalar meydana gelen, aile ve akraba ilişkilerinde sürekli sorunlar, tartışmalar ve kavgalar içinde yetişen kimselerin aile kurmak konusundaki çekincelerine, evlenmemek için direttiklerine ve özel yaşamlarında bu korkuları yüzünden istedikleri gibi sonuç alamadıklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!