RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Yeğen Görmek

Rüyada kız yeğen görmek, heyecan duyulacak bir işe başvuruda bulunulacağına ancak kişinin önüne bazı engeller çıkmasından dolayı bu işe ilk seferinde alınmayacağını, daha sonra yenden bu iş fırsatı ile karşılaşıp hayallerini gerçekleştireceğini ifade eder. Özel ilişkilerde kişinin karşı tarafın düşüncelerini ifade etmesine fırsat vermediğini ve fazlasıyla bencilce davrandığını bildiren rüya, aynı zamanda karar verirken olayların etraflıca düşünülmesi gerektiğinin ve kişinin kendisini merkeze koymadan da olayları değerlendirmesinin doğru olacağının altını çizer. Kişiyi tahrik eden pek çok durumun ve ihtimalin varlığına da işaret eden rüya, özellikle ikili ilişkilerde daha mutlu olmak adına çaba göstermek gerektiğini, iç dinamiklerini doğru kullanan kişilerin hayata karşı daha çok bağlanacaklarını bildirir.

Rüyada Kız Yeğen Sahibi Olmak

Doğru bir davranış sergileyen kişinin her ortamda karakterini ortaya koyabileceği şekilde davranmasının ona pek çok artı kazandıracağını ve gücünü her fırsatta insanlara göstereceğini, giriştiği işlerin sonuçlarının kişinin lehine sonuçlanacağı gibi, elini attığı işlerde beklentinin çok üstünde bir başarıya da imza atacağını bildirir. Dengeye önem veren ve her zaman aşırılıktan kaçan biri olunduğuna, bu durumun da kişinin iş yaşamında özellikle yöneticileri bakımından fazlasıyla dikkate alındığına ve terfi etmesine yardım edileceğini alamet eder.

Rüyada Kız Yeğen İle Gezmek

Genç kişilerin ailelerinin onayını alarak yurt dışına gideceklerine, bazılarının eğitimlerini de başka bir ülkede tamamlayarak oraya yerleşeceklerine alamet eder. Yetişkin kimseler için kalabalık ortamlarda gözde biri olunacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına alamettir. İlgi alanının dağılmasına ve kişinin macerayı sevdiğine de işarettir.

Rüyada Kız Yeğen Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesinde çözülmemiş sorunlar için sıkıntı duyan ve bu sorunları bir an önce halletmek için kendisini ara bulucu olarak atayan rüya sahibinin, bu meseleleri fazla kafasına taktığına ve aslında kimsenin umurunda olmayan durumları kendisine dert edindiğine alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!