RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızak Görmek

Rüyada kızak görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kişilerin tepkisine neden olacak, onları kızdıracak ve gücendirecek işler yapacağı ve pek çok kişiyi bu nedenle karşısına almış olacağına delalet eder. Rüya sahibinin insanlarla olan iyi geçiminin bozulmasına, muhabbetinin bitmesine ve iletişinin son bulmasına, aradaki bağın kopmasına, dostluğun da bozulmasına neden olacak bazı adımlar atacağına tabir edilir.

Rüyada Kızak Kaymak

Bu rüya çok hayırlı olduğu şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin hayatına gelecek kolaylığa, çözümlere ve imkanlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin aşılmaz gibi görünen, kendisini zorlayan ve ona engel olan problemlerin çözüleceğine bu sayede hayatının yoluna gireceğine, huzurunun da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Kızakla Uçmak

Rüyayı gören kişinin eğlenceye düşkün olduğuna ve kendisini heyecanlandıran şeylere bayıldığına rivayet edilirken bir diğer yandan da riskli ve tehlikeli işlerden hiç çekinmediğine, bu konuda çok cesur ve gözü kara davrandığına tabir edilir.

Rüyada Kızağa Binmek

Rüya sahibinin ayağını kaydırmak, onu başarısız kılmak, oturduğu koltuktan ederek onun yerine gelmek isteyen bası kimselerin olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişi kendisinden daha ileride olduğu kişiler tarafından çekilemiyor demektir.

Rüyada Karda Kızak Kaymak

Rüyayı gören kişinin kendisine kazanç ve zafer getirecek, onu ileriye taşıyacak, gelişmesine katkıda bulunacak hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, bu yolda her emeği harcayabileceğine, esas olanın başarısının ve mutluluğunun olduğunu düşündüğüne ve buna uygun olarak çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Kayak Yapmak

Rüya sahibinin zoru başarmayı seven, hiçbir şeyin kolayına ve ucuzuna kaçmayan, mücadeleci, ısrarlı, hırslı ve çalışkan kimse olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin aklına koyduğu şeyin, kendisinden kurtulamayacağına yorulurken aynı zamanda ne kadar istikrarlı ve tutarlı olduğunu gösterdiği şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: