RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızarmış Tavuk Görmek

Rüyada kızartılmış tavuk görmek, bazı hilelere başvurmaya ve bu hileler ile başkalarına zarar vermeye işarettir. Rüyasında tavuk kızartan kimse, çevresindeki inanlara karşı kötülük düşünür veya suizanda bulunur. Bu rüya aslında olmayan özellikleri çeşitli kimselere isnat ettiğinizi bu nedenle de günaha girdiğinizi göstermektedir. Rüyada fırında kızarmış tavuk görmek, iş yaşamında uygun olmayan yollardan kar elde etmeye, kişinin haram mal yemesine, çalışırken doğru yanlıştan ayırmamasına yorumlanmaktadır. Rüyada kızarmış bir tavuğun canlanması, yapılan hilelerin boşa gitmesine, kişilerin işledikleri günahların ve yaptıkları hataların kendilerine dönüp zarar vermesine delalet eder.

Rüyada Kızarmış Tavuk Yemek

Rüyada kızarmış tavuk yiyen kişi dünya hayatının zevklerini ve nimetlerini tadarak güzel bir ömür geçirir. Bu rüya bazen de kişinin dünyaya fazla meyletmesine ve ahireti unutup tüm çalışmalarını bu dünya için yapmasına işarettir. Rüyada evinde kızarmış bir tavuk yiyen kimsenin ailesi arasındaki problemler sona erer ve mutlu, huzurlu bir yuvaya sahip olur. Rüyada lokantada kızarmış tavuk yiyen kişi, yeni girişimlerde bulunur ve bu girişimlerinden de başarı ve kazanç elde eder. Kızarmış tavuk yemek bazen de hile ile kazanılmış mala, kötülük yapmaya veya iş yaşamınızda bazı insanların hakkınızı yiyeceğinize delalet eder.

Rüyada Tavuk Kızartmak

Rüyasında tavuk kızartan kimse, başarılı olabilmek için her türlü hileye başvurur veya bu rüya zahmetle elde edeceğiniz mala ve geçiminizi zorlukla kazanıp sonunda zengin olmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında tavuk kızartıp kendisi yemeden bu tavuğu diğer kişilere ikram eden kişinin gönlü boldur ve bu rüya cömertliğe ve başka insanlara da ihsan da bulunmaya işarettir.

Rüyada Kızarmış Tavuk Görmenin Psikolojik Tabiri

Kızarmış tavuk genellikle dünyaya fazlaca meyleden ve dünyevi zevklerin peşinden kopup, dünya hayatında mutluluğu her şeyin önünde tutan kişilerin gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kızarmış Tavuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kenan (23 Aralık 2016 saat: 10:11)

  Ben rüyamda karaciğer hastası olan abimi ve babamı kavga ederken gördüm
  abim artık iyileşmek istiyordu abime uyan tek kişide babamdı babamda tm artık senin iyilesmeni bende istiyorum
  Dedi bizim arabamız yoktu onun için komşumuzun evinin önüne gittik onlarda herhalde misafirleri geliceklerdi onlar için iki bütün tavuk kizartiyorladı ben komşumuzun karısına artık mecburuz ameliyat yapıp kendine gelmesi lazım dedim baktım Ablam ve babamda geldi ve ben orda uyandım lütfen rüyanın ne anlama geldiğini yorumlarmisiniz 1 aydır karaciğer hastası olan abim hastanede yatılı

 2. çaresiz (23 Ekim 2015 saat: 00:55)

  Selamün aleyküm ben rüyamda iki yaşlı kari koca amca ve teyzeye bakmak icin gidiyorum cok hoş Şakacı insanlardi bu yaşlı amca kızını ariyordu telefonla kizini kocasi dovuyordu dayak yeme seslerini duyuyordum yeter artık yeter diye ağlıyordu ve amcanin konuşurken sesi titriyor damadina neden dovuyorsun diyordu ve bana kizina goturmem için birsey veriyorlardi ben sok larda baka baka gidiyorum korkuyordum bulamam diye sonra traktör de iki genc erkek çocuğu nereye gidiyorsun diye sordular bende gideceğim yeri söyleyince bizde oraya gidecegiz su karpuzlari indirelim diyor indirip yola çıkıyoruz köy gibi sokaklarda geciyoruz kızının evine gidiyoruz Bahçeli bir evde bahcede şömine de ateş yanıyor ve çiğ tavuk kizariyordu amca ve teyze yanimdaydi ama kizi yoktu kimse yoktu…… benim bu ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim esimle sorunlarimiz var ailemin yanindayim cok sikintilarim var ruyami yorumlaraaniz cok mut olacagim

 3. Hulya (16 Ekim 2015 saat: 17:32)

  Rüyamda bir han gibi bi evdeyim evde erkek kardeşim annem ve bir kadın daha var kardeşim sürekli ders çalıştığı için yorgun düşmüş annem güzel bi yemek yiyelim kendine gel diyor bende ayaktayim kardeşim masada oturuyor öteki kadın kızarmış tavuk getiriyor masaya bir parçasını kardeşimin tabağına koyarken annemle ikisi melekler çalsın kapını ziyaretçin ve yardımcı olsunlar diyor bir anda kardeşimin tepesinde yukardan gelen nurlu bir ışık beliriyor ben tam yemeğe doğru ilerlerken ruhani birşey yukardan beni tutup üzerimde bulunan kırmızı üstümü çıkarmak için çekiyor beni yukarı kaldırıyor kaldırıyor ve masadan o güzel ortamdan beni uzaklaştırıyor çok korkuyorum dahada yükselince bir cezamın bedeli diye düşünüyorum tövbe tövbe diye diye uyandım uykumdan .

 4. Merve Akbulut (19 Ocak 2015 saat: 08:49)

  Rüyamda Allah dostunu ziyarete gitmişiz annem babam abim anneanem ben. Ama ziyaretine ben gidiyorum. Onlar dışarda beni bekliyorlar. Menzildeyim, tesettürlüyüm başım kapalı durmadan namaz vakti oldukça namaz kılıyorum. Gitme vakti geliyor, bütün kadınlarla beraber çıkıyorum. Merdivenlerden iniyorum çok kalabalık ilk önce herkesle selamlaşıyorum salavat getiriyorum. Toplu yere girip bi leğende pilav salçalı bulgur salata yiyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,