RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızartma Görmek

Rüyada kızartma görmek, rüya sahibinin bin türlü zorluk ve sıkıntıyla mücadele ederek rızkına kavuştuğuna ve geçimini sağlamak için çok zahmet ve çile çektiğine, uzun saatler ayakta kaldığına, ama kazancını da bir o kadar tadını çıkararak harcadığına alamet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse köle gibi çalışıp, kral gibi yiyeceğine ve yaşamayı bildiğine işaret eder.

Rüyada Kızartma Yapmak

Rüyada kızartma yapmak, darlık ve yokluk çekmeye, kıt kanaat geçinmeye, ay sonunu nasıl getireceğine bilemez olmaya, çok mesai harcamaya fakat az kazanamaya işaret eder. Kişinin maaşının kirasını ve faturalarını ödemeye dahi zor yettiğine, bu nedenle de hiçbir lüksünün olmadığına işaret eder.

Rüyada Kızartma Yemek

Rüyada kızartma yemek, rüya sahibinin ezilerek ve yoğun emek harcayarak çalıştığına, iş hayatının çok stresli ve yoğun olduğuna ama neysek ki karşılığında hak ettiği maaşı aldığına ve geçimini sağlamayı başardığına tabir edilir.

Rüyada Kızartma Yağı Görmek

Rüyada kızartma yağı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında önemsiz ve küçük bir sorunun baş göstereceğine bu yüzünden de pek çok projesinin geri planda kalması gerekeceğine ve önceliklerinin yerini başka şeylerin alacağına alamet eder. Çok zorlanmadan, kolayca atlatılacak bir probleme işaret eder.

Rüyada Patates Kızartmak

Rüyada patates kızartmak işlerin yolunda gideceğin, rüya sahibinin yüzünü güldürecek bazı gelişmeler yaşanacağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına ve ticaretinin de yoğunlaşacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Rüyada patlıcan kızartması görmek, hayırlara alamet etmez. Olumsuz olaylara, kötü kişilerin oyununa, maddi ve manevi anlamda zarara, sıkıntıya, kedere, üzüntüye ve gözyaşına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında beklenmedik bir takım olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan sonra artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!