RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızgınlık Görmek

Rüyada kızgınlık görmek, iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkan bir sıkıntıdan ötürü uzun yıllardan beri devam eden çok güzel bir durumun yakın zaman içinde zarar göreceğine, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, bu durumdan çok büyük rahatsızlık duyulacağına ve çok endişeli hallere düşüleceğine alamet eder.

Rüyada Kızgın Boğa Görmek

İş hayatında çok büyük sıkıntıların yaşanacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine tabir eder. Aynı zamanda, türlü melanetlerle ve musibetlerle karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada Kızgın Köpek Görmek

Çok büyük parasal problemler yaşanacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına delalet eder.

Rüyada Kızgın Maşa Görmek

Geleceğin parlak olacağına, borçların biteceğine, aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına ve keyfin ve rahatlığın daimi olacağına alamet eder.

Rüyada Kızgın İnek Görmek

Hayırlı ve uğurlu kısmetlere erileceğine, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, esenliğe kavuşulacağına ve büyük bir ferahlığa kavuşulacağına rivayet eder. Sıkıntılı günlerin yaşanacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına, geçim derdi içine girileceğine, engellerin ortadan kalkacağına, başarıların artacağına, işlerin yoluna gireceğine ve yeni gelir kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada Kızgın Yağ Görmek

İş hayatında gösterilen performansın düşeceğine, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine, maddi zararın büyük olacağına, alınmış olan borçların artacağına ve  mutsuz ve stresli biri olunacağına ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: