RuyaTabirleri.com

Rüyada Kızı Olduğunu Görmek

Rüyada kızı olduğunu görmek, bu şekildeki rüyalar tam tersi şekilde çıkmaktadır. Eğer rüyayı gören kişi, rüyasında bir kız çocuğu sahibi olduğunu görmüş ise o kişinin bir erkek bebeği olacak demektir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi bir yerlere geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, rüya sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına işaret eder

Rüyada İkiz Kızı Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına ve çok hayırlı olacaklarına delalet eder.

Rüyada Başkasının Kızı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak için çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan yardım alacağına, bu yardım sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına işaret eder.

Rüyada Deniz Kızı Olduğunu Görmek

İş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve güzel hayallere sahip olan rüya sahibinin, çok büyük çaba göstermesine, çok emek harcamasına ve bütün imkânlarını zorlamasına rağmen istediği şeylere ulaşamayacağına bu yüzden fazla harcama yapmaması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Kızının Kızı Olduğunu Görmek

Çok büyük hayallere sahip olan rüya sahibinin, iş hayatında yapmak istediği şeyler için aile bireylerinden yardım alacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: